Aiškėja tragiškos mažametės mirties SPA Anykščiuose detalės: kartu buvo tėvai

Anykščiuose esančiame viešbutyje baseine nuskendo trejų metų mergaitė. Kaip atsitiko tokia nelaimė, aiškinasi policija.

Policija ir medikai į Anykščiuose esantį SPA centrą atskubėjo šeštadienį prieš vidurdienį.

„Vakar, lapkričio 5 d. apie 11 val. 30 min. policija gavo pranešimą, kad Anykščiuose, Vilniaus g. baseine galimai skendo mergaitė, gimusi 2019 m“, – teigia policijos atstovė Asta Šuminienė.

Trimetė, pasak Utenos apskrities policijos atstovės, buvo su tėvais.

„Mergaitė buvo gaivinama įvykio vietoje, o, atvykus greitosios medicinos pagalbos medikams, mergaitė buvo išvežta į Anykščių rajono savivaldybės ligoninę, kurioje 12 val. 45 min. buvo konstatuota mergaitės mirtis“, – nurodo A. Šuminienė.

Daugiau įvykio aplinkybių policija neskelbia.

„Dėl šio įvykio Utenos apskrities vyriausiame komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti“, – komentuoja policijos atstovė.

Komentarų apie įvykį neteikia ir viešbučio atstovai.

Situaciją pakomentavo giminaitė

Kaip rašo regioninis naujienų portalas „Anykšta“, nuskendusios mergaitės šeima kilusi iš Ignalinos rajono augino tris vaikus, dirbo Vilniuje. Šeima taip pat augina du berniukus.

Nelaimė įvyko, kai šeima laiką leido SPA Vilnius Anykščiai zonoje, kurioje yra įrengta sukūrinė vonia. Kaip „Anykštai“ pasakojo nuskendusios mergaitės giminaitė, jos mama stovėjo vos už kelių metrų nuo sukūrinės vonios. Pribėgus prie jos mergaitės nebesimatė. Kaip pasakojo giminaičiai, nuskendusi mergaitė laiką leido neužsidėjusi plaukmenų, krisdama į sukūrinę vonią ji galimai susitrenkė galvą.

Anot portalo, SPA darbuotojų tuo metu nelaimės vietoje nebuvo. Mergaitę iš sukūrinės vonios ištraukė pati mama. Pamačiusi, kad jos vaikas nebegyvas, mama nualpo.

Nuskendusios mergaitės giminaitė kėlė klausimą, per kiek laiko greitoji medicinos pagalba atvyko į  „SPA Vilnius Anykščiai“. Kaip rašo naujienų portalas, giminaitė stebėjosi, kad Anykščiuose, kuriuose veikia nemažai pramoginių objektų, nėra nuolat budinčio greitosios medicinos pagalbos ekipažo, kuris suteiktų pagalbą poilsiautojams.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer