Vygintas kasmet susiranda vis po naują meilužę – Raimonda nebegali daugiau taip gyventi

Raimonda nutarė daugiau nebenkentėti. 20 metų kartu, vaikai užauginti, o vyro elgesys tapo nebepakenčiamas. Anot moters, jos sugyventinis kiekvienais metais turi vis po naują meilužę ir joms prisitato kaip vienišas vyras. Negana to, nuo pat santykių pradžios vyras smurtavo ir elgėsi su moterimi kaip su šiukšle. Bet moteris jam vis atleisdavo. Ar ji atleis ir šįkart?

Spręsti šios situacijos vyko „TV Pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus.

Raimonda tikina, kad problemos jų santykiuose prasidėjo nuo pat pradžių. Esą moteris ne kartą yra nuo Vyginto bėgusi, tačiau vis vyrui atleisdavo.

„Būdavo, kad jo nematydavau mėnesių mėnesiais. <…> Pati išlaikiau namus, pati išlaikiau ūkį. Atvažiuodavo, sumušdavo ir vėl išvažiuodavo į Kauną. Atimdavo pinigus ir vėl išvažiuodavo. O aš auginau vaikus ir dirbau namuose“, – pasakojo Raimonda.

Daugybę metų Raimonda kantriai tempė šią naštą, niekam nesiskundė, niekieno pagalbos neprašė. Tačiau pastaraisiais metais jos kantrybės taurė prisipildė ir daugiau taip gyventi moteris nebegali.

„20 metų pareiškimų nerašiau, o dabar pradėjau rašyt. Jis turi ir teistumą“, – teigė Raimonda.

Anot moters, kai vyras negeria, jis yra visai kitas žmogus, tačiau dabar velnio lašų griebiasi kone nuolat, tada ima smurtauti, su vyru neįmanoma susikalbėti.

„Jis, kai negeria, tai žmogus kaip žmogus. <…> O kai išgeria, viskas, žmogaus nėra – apie nieką negalvoju, nieko nežinau, nieko nenoriu“, – tikino moteris.

Vygintas nepripažįsta, kad jis yra alkoholikas. Jis net neatgailauja, gydytis nenori, o pastaraisiais metais, anot Raimondos, susirado ir naują pomėgį – meilužes. Pas vieną net buvo išsikraustęs.

„Kiekvienais metais jis susiranda po meilužę, palaksto, pasiduoda. Internete jis net afišavo, o paskui sugrįžta ir ant kelių klaupiasi, kad atleisčiau“, – tikino Raimonda.

Išgirdęs visas šias istorijas gelbėtojas Žilvinas negalėjo suprasti, kaip Raimonda šitiek metų kenčia tokį vyrą. Anot moters, viskas dėl to, nes jie turi bendrą turtą.

„O eit kur? Nėra kur nei jam, nei man“, – realybę konstatavo moteris.

Raimonda nori, kad vyras pasikeistų, tačiau Vygintas nepripažįsta, kad turi problemų. Negana to, vyras aiškina, kad ir Raimonda yra turėjusi romaną su kaimynu, esą viskas vyko jo akyse. Raimonda tai kategoriškai neigia.

Įsiaudrinęs vyras ėmė ir paliko namus ir sėdo į automobilį. Pirmiausia, prie vairo pasitikrino girtumą ir nė nesulaukęs rezultatų nurūko savais keliais.

Šią situaciją išvydęs Ž. Žitkus Raimondai pasiūlė tik vieną vienintelį išeitį – santykius užbaigti visiems laikams.

„Man jo gaila“, – pripažino Raimonda.

Nors vyro jai ir gaila, bet, deja, moteriai visai negaila pačios savęs. Raimonda ir Vygintas neturi bendrų vaikų, tačiau jis kartu su ja užaugino 2 jos vaikus iš kitų santykių. Sūnūs vyrą laikė tėvu, tačiau jau ir jie motinai sako, kad ji privalo skirtis ir pamiršti Vygintą.

Ką pasirinks Raimonda? Ar jų santykiuose bus padėtas taškas? O gal Vygintas ims gydytis?

Visą poros istoriją pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer