Akibrokštas iš Filipo Kirkorovo: koncerto metu gėlių puokšte užvožė per veidą

Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną (70 m.) palaikantis rusų dainininkas Filipas Kirkorovas (55 m.) šiuo metu yra išvykęs į koncertinį turą po įvairias šalis. Nė vienas jo koncertas neapsieina be incidentų.

Pavyzdžiui, per koncertą Taškente jis iškeikė dainininkę Nargiz, šaipydamasis iš jos išvaizdos. Uzbekistane jis prisidarė gėdos nepataikydamas į ritmą ir melodiją po to, kai publika nustojo dainuoti kartu su priedainiu, rašo UNIAN.

Koncerte Almatoje jis pasirodė prieš publiką su kaproniniais batais ir juodomis kelnaitėmis, o tai sukėlė neigiamų reakcijų bangą.

Neseniai internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame F. Kirkorovas nulipa nuo scenos į salę ir rožių puokšte vožteli žiūrovui per veidą. Toks elgesys nustebino ne vieną – apie tai imta diskutuoti internete.

Internautai suskubo reaguoti į Filipo Kirkorovo poelgį: „Jis jau seniai sėdi kvaišalų dėžėje“, „Jis išprotėjo! Jam reikia gydymo! Ar jis turi sveiko proto?“, „Ar jis nesupranta, kad praranda savo auditoriją?“, „Kas jis toks? Kas jis? Kodėl taip elgiamasi su auditorija? Mokame jam pinigus ir ką gauname!? Turėtume jį išvyti ir nubausti!“, „Ką šis niekšas daro? Juk yra įstatymai, ar ne? Kodėl jie nebaudžiami už chuliganizmą?“ – piktinosi jie.

Į incidentą sureagavo ir F. Kirkorovo vadybininkė.

Jekaterina Uspenskaja sakė, kad F. Kirkorovas puokšte į veidą trenkė ne žiūrovui, o savo darbuotojui.

Vienas iš komandos narių esą neįleido gerbėjų į sceną, tad sulaukė atlikėjo smūgių, rašo SHOT.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer