Algimantui Čekuoliui sukanka 91-eri: atskleidė, kaip jis jaučiasi

Lapkričio 10-ąją keliautojas, ilgametis žurnalistas ir knygų autorius Algimantas Čekuolis mini 91-ąjį gimtadienį.

Apie tai, kaip praleis šią dieną, naujienų portalui tv3.lt papasakojo jo sūnus Justas Čekuolis. 

Svarbiausia pabūti kartu 

Paprašytas pasidalinti šeimos tradicijomis, susijusiomis su tėčio gimtadieniu, pašnekovas teigė, kad amžius ir sveikata įpareigoja keisti įvairiausias tradicijas.

„Amžius yra toks, kad didelių veikimų neprisigalvosi. Vis tik mes visada susirenkame tą dieną. Visą gyvenimą labai daug keliavome, buvome skirtingose šalyse.

Mano sesuo gyvena Ispanijoje, tačiau jos sūnus studijuoja Lietuvoje, todėl pasimatome papietauti arba pavakarieniauti su visais, su kuo galime. Pastarieji covido metai apribojo susibūrimus, saugome vieni kitus, todėl kiekvieną susitikimą labai vertiname.“

 

Griežtu nevadina 

Algimantas Čekuolis yra tas žmogus, kurį itin gerbia kone kiekvienas lietuvis. Subtilus humoro jausmas, erudicija, džentelmeniškumas. Būtent toks žurnalistas atrodo iš šalies. O koks A.Čekuolis yra tėtis? Itin griežtas?

„Nepasakyčiau, kad jis yra griežtas žmogus. Jis nebuvo griežtas ir tada, kai augau bei brendau. Būdamas 15 metų aš išvažiavau studijuoti į Jungtines Amerikos valstijas. Tiek, kiek augau namuose, jis visada suteikdavo pačias laisvės ribas. Jeigu peržengdavau, būdavo blogiau, tačiau mūsų santykis labai gražus ir artimas. 

Pastaraisiais metais tėtis ir toliau labai daug rašo, kasdien skaito lietuvių ir tarptautinę spaudą, sėkmingai naudojasi kompiuteriu bei internetu. Šiuo metu rašo knygą, kurią pristatys knygų mugėje.“

Pasiteiravus, kaip jis šiuo metu jaučiasi, Justinas atviras. „Tėvuko sveikata nebloga, tačiau silpsta akys. Vis dėlto jis toliau rašo straipsnius, knygų mugėje pasirodys nauja jo knyga.

Jis labai daug kuo domisi, nenuobodžiauja. Labai mėgsta skaityti pasaulinę spaudą. Duok Dieve mums visiems tokio amžiaus būti tokio šviesaus proto. Savo tėčiui linkiu sveikatos, šviesaus proto ir stiprių akių.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer