Paaiškėjo, kodėl Adamkienė atsidūrė ligoninėje: „Meldžiamės kiekvieną dieną“

Praėjusią savaitę pasirodė žinia, kad kadenciją baigusio prezidento Valdo Adamkaus žmona 95-erių Alma Adamkienė atsidūrė ligoninėje. Nors į namus ponia Alma turėjo grįžti praėjusios savaitės penktadienį, tačiau tai pavyko padaryti tik šią savaitę. Šią žinią tv3.lt naujienų portalui patvirtino ir V. Adamkus. Pasak jo, A. Adamkienė šiuo metu yra toliau slaugoma namuose.

Žinia apie sušlubavusią ponios Almos Adamkienės sveikatą pasklido praėjusią savaitę, kuomet metiniame prezidento Gitano Nausėdos pranešime nepasirodė kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus.

Tą kartą prezidentas minėjo, kad į ligoninę A. Adamkienė nuvyko neprofilaktiniam patikrinimui. „Galiu pasakyti neprofilaktiškai, ne“, – trumpai patvirtino jis.

Šiandien V. Adamkus papasakojo, kad ponia Alma į ligoninę papuolė nukritusi ir susitrenkusi galvą.

„Ji krito, buvo sutrenkta galva. Todėl dabar daroma viskas, kad ji kuo greičiau atsistatytų. Galima sakyti, kad procesas pristabdytas, po truputį, po truputį gerėja, bet tai neįvyks per dieną ar dvi, ar per savaitę“, – telefonu tv3.lt naujienų portalui teigė jis.

Grįžo gydytis toliau į namus

Prezidentas taip pat užsiminė, kad į namus A. Adamkienė grįžo su gydytojų rekomendacija:

„Mes parvežėme ją į namus, nes gydytojai pasakė, kad viską padarė, nebeturi, ką daugiau daryti, todėl galima vežtis namo. Parsivežėme, slaugome, darome viską, ką ligoninėje liepė daryti.“

Prezidentas taip pat prasitarė, kad šiuo metu visos mintys yra sukoncentruotos į ponios Almos sveikatos būklės gerėjimą, nes situacija išlieka sudėtinga.

„Nors pagerėjimas yra – aš jo nematau. Kiekvieną dieną meldžiamės, kad tik tai viskas pradėtų gerėti. Turiu vilties, tvirtai tikiu, kad ji atsistos ant kojų. <…> Dabar visos mintys sukoncentruotos į vieną tikslą“, – sako Valdas Adamkus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer