Alytuje perėjoje partrenkta 9-metė atsidūrė reanimacijoje: artimieji meldžia tik vieno

Birželio 22-ąją, ketvirtadienį, Alytuje įvyko itin skaudi nelaimė. Statybininkų gatvėje automobilis partrenkė per perėją ėjusią mergaitę. Dabar šeimai reikalinga finansinė pagalba mergaitės gydymui po patirtų sunkių sužalojimų.

Pirminiais duomenimis, vienas automobilis pirmoje juostoje mergaitę praleisti sustojo, o antroje juostoje – ne. Mergaitė išvežta į ligoninę.

Aiškėja, kad į medikų rankas pateko vos 9-erių mergytė. Nelaimės metu ji patyrė daugybinius sužalojimus bei itin sunkią galvos traumą.

Prašo paramos šeimai

Socialiniuose tinkluose jos mokytoja Viktorija pasidalijo širdį veriančia žinute apie tai, kad mergytės šeimai reikalinga finansinė parama.

„Niekada neteko prašyti pagalbos viešai, bet pagalbos reikia ne man, o mano mokinukei Ugnytei, kuriai yra tik 9 metukai.

Ją einančią pėsčiųjų perėja numušė automobilis. Mergaitė patyrė labai stiprią galvos traumą, nekalbant apie kitus daugybinius sužalojimus.

Jos laukia ilgas kelias iki grįžimo pas mus į klasę. Ji buvo labai guvi ir aktyvi mergytė.

Ugnytė yra iš daugiavaikės šeimos, kuri labai rūpinasi visais savo vaikais, tačiau dabar šeimai reikalinga finansinė parama Ugnytės gydymui.

Labai prašau visų galinčių prisidėti ir jai paaukoti.

Esu labai dėkinga visos klasės tėvelių bendruomenei už iniciatyvą, rūpestį, palaikymą ir pagalbą organizuojant paramos fondą. Žinau, kad kartu mes galime daugiau“, – rašo nukentėjusios mergaitės mokytoja.

Partrenkė 65-erių vairuotojas

Žinią, kad mergytė šiuo metu gydoma vienoje Alytaus ligoninių, patvirtino ir ligoninės atstovė.

 

Primename, kad 9-erių mergaitę patrenkė 65 metų vyro vairuojamas automobilis „Volkswagen Golf“.

Kol atvyko greitoji medicinos pagalba, mergaitę gaivino policijos pareigūnai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer