Mirus garsiam Lietuvos motociklininkui – jautrus kolegų poelgis: veria širdį

Praėjusios savaitės ketvirtadienio pavakarę Vilniuje, Olandų gatvėje įvyko didelė avarija, kurios metu žuvo socialiniuose tinkluose garsus motociklininkas Almantas, daugeliui motociklų bendruomenės narių žinomas slapyvardžiu „Evilbrother“. Jauno vaikino gyvybė užgeso ligoninėje. Pagerbdami velionio atminimą, šeštadienį prasukti garbės ratą ir uždegti žvakutę rinkosi liūdintys motociklininkų bendruomenės nariai.

Nelikę abejingi bendruomenės nario netekčiai, motociklininkai šeštadienį suorganizavo bendrą važiavimą, kurio tikslas – pagerbti žuvusį Almantą.

„Sveiki visi, turbūt jau dauguma matė ar girdėjo, jog vakar (aut. past. – penktadienį) netekome labai visų mylimo mūsų visų moto brolio Almanto…

Organizuojame garbės ratuką jo atminimui pagerbti. Prie mūsų žvakutę uždegti prisijungs ir Almanto artimieji, ir šeima, laukiame visų!“ – buvo rašoma socialiniuose tinkluose kviečiant prisijungti visus neabejingus motociklininkus jaunuolio žūčiai.

Pravažiuoti atminimo ratą motociklininkai rinkosi šeštadienį, apie 21-22 valandą vakaro. Visi kartu jie vyko iki įvykio vietos, kurioje ir nutiko skaudi, gyvybės pareikalavusi, avarija. Pagerbti motociklininko atminimą bendruomenės nariai buvo raginami pasiimant kartu su savimi žvakutę.

Skubus artimųjų prašymas

Skaudžią netektį išgyvenantys vaikino artimieji socialiniuose tinkluose savaitgalį dalinosi pagalbos prašymu – užfiksavusius įvykį pasidalinti turimais vaizdais. 

„Vakar (aut. past. – penktadienį) netekome sūnaus, brolio, mylimo draugo, žmogaus, kurį mes mylime ir visada mylėsime!

Vakar (birželio 29 d.) Olandų g. įvyko autoįvykis, kurio metu „Toyota“ automobilis užkirto kelią „Yamaha R1“ motociklui ir motociklas trenkėsi į automobilį.

Prašome pagalbos! Jeigu važiuojant užfiksavote su registratoriumi, telefonu ar kitu prietaisu nors kokią įvykio detalę! Prašome jūsų atsiųsti ją FB – Tautvydas Žemaitaitis!

Dėkojame iš karto už bet kokią informaciją!“, – pagalbos prašymu dalinosi vaikino artimieji.

Didelė avarija

Primename, kad žinia apie avariją, nutikusią Vilniuje, Olandų gatvėje, pasirodė praėjusios savaitės ketvirtadienį. Jos metu stipriai susižalojo žinomas motociklininkas. Penktadienio popietę paaiškėjo, kad „Instagram“ platformoje 115 tūkst. sekėjų turėjęs vaikinas mirė.

Kaip naujienų portalui tv3.lt sakė Vilniaus apskrities VPK atstovė spaudai Julija Samorokovskaja, motociklininkas penktadienį apie 11 val. mirė ligoninėje.

Po įvykio paaiškėjo, kad miręs vaikinas socialiniame tinkle „Instagram“ buvo žinomas kaip „Evilbrother“. Paskutinis jo įrašas buvo publikuotas avarijos dieną. Jame – trumpas vaizdo klipas, kuriame žuvęs vaikinas pozuoja prie motociklo. Avarijos dieną motociklininkas publikavo ir „Instagram“ istoriją, kurioje yra matomas su tuo pačiu šalmu, kuris buvo rastas įvykio vietoje.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad avarija įvyko ketvirtadienio vakarą Vilniuje, Olandų gatvėje. Į lengvojo automobilio šoną trenkėsi motociklas.  

Tarnyboms pranešta, kad motociklininkas buvo be sąmonės. Atvažiavę greitosios pagalbos medikai gaivino vyrą. Pirminiais duomenimis, vyras, atgavęs sąmonę, buvo išvežtas į ligoninę.  

Medikų pagalbos prireikė ne tik motociklininkui, kuris buvo, pirminiais duomenimis, sunkiau sužeistas, bet ir keleiviui iš lengvojo automobilio. 

Kaip teigiama, lengvasis automobilis suko kairėn ir nepraleido motociklo. Tikėtina, kad jo nematė. Dėl avarijos formavosi spūstys nuo Batoro gatvės. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer