Atskleidė, kaip gyvena Jurijaus Šatunovo žmona: skausmas drasko širdį

Birželio mėnesį netikėtai mirė milijonų rusų dievaitis, grupės „Laskovyj maj“ vokalistas Jurijus Šatunovas. Žinia apie jo mirtį šokiravo daugybę žmonių, o jo šeimos nariai vis dar negali atsigauti ir susitaikyti su netektimi.

Praėjo keturi mėnesiai po Jurijaus Šatunovo mirties, kurios priežastis – staiga įvykęs širdies smūgis. Jo pelenai buvo išbarstyti dviejose vietose – Maskvoje ir Vokietijoje, kur muzikantas daugelį metų gyveno su savo šeima.

Hito „Baltos rožės“ (rus. „Bielyje rozy“) atlikėjas turi pusbrolį iš motinos pusės, su kuriuo visus šiuos metus Jurijus šiltai bendravo ir teikė visokeriopą pagalbą, rašo starhit.ru.

Atskleidė, kaip laikosi žmona

Aleksandrui žinia apie pusbrolio mirtį buvo netikėta. Paskutinį kartą su pusbroliu jis susitiko vasario mėnesį ir dainininkas nė karto neužsiminė, kad turi nusiskundimų dėl sveikatos.

Vyras nepalaikė ryšio su Jurijaus žmona ir nežinojo, ką ji veikia gyvenime ir kaip laikosi. Vis dėlto giminaitis nerimauja dėl pusbrolio našlės. Jis palaiko ryšį per J. Šatunovo vadybininką Arkadijų Kudriašovą.

„Anądien paskambinau Arkadijui, paklausiau, kaip laikosi Svetlana, ir jis atsakė: „Blogai. Vaikai daugiau mažiau sveiki, bet Sveta jaučiasi blogai. Bet aš, žinoma, suprantu jos būklę“, – pasakojo jis „NTV“ laidai.

Pažymėtina, kad per visą šį laiką žmona nepateikė nė vieno komentaro apie vyro mirtį. Našlė nekalba su žurnalistais.

Pasipylė kaltinimai

Tačiau dabar „Laskovyj Maj“ prodiuseris Andrejus Razinas yra itin atviras ir kaltina buvusį vadybininką dėl draugo mirties.

„Manau, kad tai buvo tyčinė žmogžudystė. Jie privertė Jurą dirbti tokiu intensyviu grafiku. Prieš šešis mėnesius sakiau, kad jis viso to neištvers, kad mirs.

Nes jis serga daugybe ligų – jis turėjo daug opų, sirgo sinusitu, plaučių ligomis, persirgo koronavirusu, rūkė nuo šešerių metų, turi širdies ydą, dėl kurios nebuvo pašauktas į kariuomenę.

Aš sakiau, kad jis neišgyvens… Jura mirs, jį tiesiog pražudys. Jie jį nužudė. Manau, kad tai buvo žmogaus nužudymas“, – savo „Youtube“ kanale atvirai sakė A. Razinas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer