Anapilin iškeliavusio Malinausko dukra atvėrė širdį: paskutinės vasaros su tėčiu nepamirš niekada

Šeštadienį užgeso legendinio dainininko ir atlikėjo Viktoro Malinausko gyvybė. Šią informaciją pirmadienį naujienų portalui tv3.lt patvirtino dainininko dukra, pirmagimė Viktorija Malinauskaitė.

Paprašyta prisiminti, koks jos akimis buvo lietuvių mylimas ir gerbiamas estrados karalius V.Malinauskas, garsaus vyro dukra neslėpė turinti daugybę gražių prisiminimų su tėčiu. 

Prisiminė paskutines atostogas

Su skausmu širdyje ji prisiminė šios vasaros atostogas, kurias Palangoje prie jūros praleido kartu su tėčiu. Dabar atrodo, jog būtent ši vasara ir buvo lemtinga – tai paskutinė vasara, kurią V.Malinauskas praleido su savo dukra. 

„Tai buvo nuostabios penkių dienų akimirkos. Kad ir kaip silpnai jautėsi, bet atrado jėgų su manimi praleisti tą laiką, net atrodė, kad sveikata ima gerėti.

Spėjome aplankyti mūsų kartu vaikystėje dažnai lankytas vietas, tėvelio kolegas ir artimus draugus. Dėkoju Dievui, kad leido mums pasidžiaugti paskutine tėvelio vasara.“

Buvo itin kuklus

V.Malinauskas buvo tas žmogus, kurį pažindavo kone kiekvienas lietuvis, tačiau jo dukra sako, kad tėtis buvo itin kuklus. „Jis niekada nesureikšmindavo savo žinomumo. Didžiuojuosi būdama jo dukra ir suprantu bei vertinu jo talentą.

Jis buvo visai kitoks atlikėjas, toks ne standartas. Jo pajautimas muzikai, kūrinių atlikimui ir gyvenimui yra tik jo… Tai nepakartojama ir to neišmokstama. Manau, kad su tuo gimstama.“

 

V.Malinauskaitės teigimu, 15 metų dainininkas sirgo širdies nepakankamumu, o pastaruoju metu liga ypač stipriai progresavo ir vargino V.Malinauską. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer