Stingdanti drama Akmenėje: medikai gaivino klinikinės mirties ištiktą vyrą

Antradienio vakarą Akmenės rajono greitosios medicinos pagalbos centras savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino širdį veriančia istorija.

Gali pasirodyti, jog viskas vyko lyg kine, tačiau iš tiesų tai buvo pasiaukojantis ir gyvybes gelbstintis Lietuvos medikų darbas. 

Gaivino 65-erių vyrą

Viskas įvyko tada, kai medikų brigadai teko gaivinti 65-erių Akmenės rajono gyventoją, kurį ištiko klinikinė mirtis. 

„Specializuotas žmogaus gaivinimas yra labai sudėtingas, daug pastangų, greito reagavimo, tikslių sprendimų ir nepriekaištingo komandini

Skubiosios medicinos pagalbos specialistė Gintarė Pralgauskienė, skubiosios medicinos pagalbos paramedikas Liutauras Balseris, paramedikas Augustas Pralgauskas ir būsimas paramedikas brigados narys Virginijus Raugalas po ilgos ir atkaklios kovos į gyvenimą grąžino 65 metų Akmenės rajono gyventoją, kurį ištiko klinikinė mirtis.“

Pasak medikų, pacientas sąmoningas pristatytas į Respublikinę Šiaulių ligoninę. Savo ruožtu, po akistatos su mirtimi, medikai dėkoja Šiaulių greitosios medicinos pagalbos stoties dispečeriams, kurių darbas yra dažnai nematomas, bet labai svarbus, nes būtent jie duoda telefonu tikslius nurodymus, kaip atlikti pradinį gaivinimą. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer