Šiems 3 Zodiako ženklams niekada nesakykite paslapčių: viską išduos

Kai kurie žmonės turi iškalbos dovaną, bet kai ji nukreipiama į jus, ji nebeatrodo kaip dovana. Nesvarbu, ar jiems patinka liežuvauti apie naujausius įžymybių išsiskyrimus, išplepėti jiems patikėtas paslaptis ar atskleisti privačią kitų žmonių informaciją, nes polinkis skleisti gandus suteikia jiems galios jausmą. Ir tam gali būti priežastis ‒ jų Zodiako ženklas.

Štai ženklai, kurie dievina apkalbas ‒ nuo lengvų paistalų iki visiškų blevyzgų, plepalų, rašo bestlifeonline.com.

Šaulys

Šauliui patinka būti vakarėlio siela ir tuo, kuriuo žavisi visi. „Jie netiki, kad plepa, nors iš tikrųjų taip ir yra“, – sako astrologė Emily Newman. Jiems patinka apkalbinėti, bet jie daro skubotas išvadas vos išgirdę visus faktus. Tai gali būti problema, kai šis ugnies ženklas tiki tuo, kas, jų manymu, yra tikslu, o realybę mato tik juodai arba baltai.

Skorpionas

Skorpionai stengiasi tapti jį supančių žmonių gyvenimo ekspertais. „Skorpionas taip pat yra geriausias patarėjas, todėl jis duos jums geriausią patarimą, jei yra tikras jūsų draugas ir žino viską apie jus“, – sako Emily Newman. Tačiau jie gali būti „tyrėjai ir kurstytojai“, nes jiems labai rūpi aplinkinių žmonių gyvenimai. Dėl to šis vandens ženklas „kalba apie tai, kas buvo padaryta ir kodėl reikia domėtis ir ištirti visas istorijas“, – teigia Newman.

Dvyniai

Tikrai jūsų per daug nenustebinsime, į šį sąrašą įtraukę Dvynius. Šis kintantis oro ženklas garsėja apkalbomis ir jiems tai tikrai patinka. „Dvyniai yra dviveidė asmenybė, kuri nors ir pažadėjo tylėti, nesugeba išlaikyti paslapčių“, – sako Newman. Nors jie tikrai nepils druskos ant jūsų žaizdos, neliks nuošalyje ir nuoširdžiai užjaus, tačiau pasak Emily Newman, „bet kas gali jais manipuliuoti“. Taigi, Dvyniams patikėta jūsų paslaptis nėra saugi.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer