Per Jurijaus Šatunovo laidotuves dukros elgesys kėlė nerimą: šaukė „Tėti, kelkis“

Jurijaus Šatunovo gerbėjai žinią apie jo mirtį priėmė su dideliu skausmu. Tačiau dainininko vadybininkas pasidalijo, kad devynerių metų Jurijaus dukrai Estelai sunkiausia susidoroti su tragiška situacija.

Neseniai vadybininkas Aleksandras Gerasimovas žiniasklaidai pasakojo, kad Šatunovo našlė taip sunkiai išgyveno jo mirtį, kad dėl širdies problemų buvo paguldyta į ligoninę, skelbia užsienio žiniasklaida.

Tačiau tikrasis Šatunovo vadybininkas paneigė šį gandą, vadindamas vyrą sukčiumi. „Tai kažkoks bjaurus senas rupūžė, pasivadinęs vadybininku. Pirmą kartą girdžiu ir matau šio žmogaus vardą. Tai neturi nieko bendra su Jurijumi Šatunovu, nuo pirmos dienos 35 metus Arkadijus Kudriašovas buvo Šatunovo vadybininkas. Nesiimu komentuoti, ką jis ten rašo. Kaip galiu pakomentuoti sukčiaus žodžius? Yra oficialūs Šatunovo šaltiniai, turime jais pasikliauti “, – piktinosi Arkadijus Kudriašovas.

Atlikėjo vadybininkas pažymėjo, kad jo žmonai Svetlanai labai sunku, tačiau ji to neparodo. Tačiau jis rimtai susirūpinęs dėl velionio dukters būklės. „Juros žmona laikosi, jai viskas gerai“, – sako Arkadijus. Sūnus taip pat bando laikytis. Tačiau Juros dukra labai daug verkė. Ji net laidotuvių metu sušuko: „Tėti, kelkis!“

Kudriašovas dar kartą prabilo apie Andrejų Raziną, kurį laiko kaltu dėl Jurijaus mirties. „Razinas paliko juos našlaičiais… Manau, kad teismai su Razinu atvedė Jurą prie mirties, suplėšė jo širdį“, – pabrėžė jis.

58 metų „Laskovyj maj“ vadybininkas neigia kaip nors prisidėjęs prie buvusio kolegos mirties. Kitą dieną jis tuo apkaltino visiškai nepažįstamą žmogų.

„Manau, kad dėl Juros Šatunovo mirties kalta Svetlana Luneva. Tai teisėja, kuris neteisėtai nutarė Jurijui, taip jį skatindama ir klaidindama, kad jis turi tam tikrų teisių. Ji sąmoningai, savo nuožiūra, perleido Jurijui Šatunovui svetimą turtą.

Manau, kad šis sprendimas paskatino Juros emocinį protrūkį, kai jis turėjo susikoncentruoti į turą. Tai turėjo didelę įtaką jo mirčiai“, – sakė Razinas.

Jis taip pat paminėjo, kad skųs teismo sprendimą, kuris J, Šatunovui suteikė autoriaus teises į jo dainas.

Grupės „Laskovyj maj“ vokalistas Jurijus Šatunovas savo paskutiniame interviu, įrašytame likus kelioms dienoms iki mirties, kalbėjo apie tai, kad jaučiasi pavargęs ir nenori nieko veikti.

Šatunovas neseniai bylinėjosi su buvusiu prodiuseriu Andrejumi Razinu. Dainininkas apgynė savo teisę atlikti grupės „Laskovyj maj“ hitus, rašo Pravda.ru.

Norėjo atsipalaiduoti ir pailsėti

Šatunovas žurnalistams prisipažino, kad svajoja atsipalaiduoti su šeima ir draugais. Jis skundėsi, kad yra labai pavargęs. Garsiojo hito „Belyje rozy“ atlikėjas per paskutinius du mėnesius prieš mirtį surengė 16 koncertų įvairiuose Rusijos miestuose, rašoma gorod55.ru.

„Man patinka sėdėti namuose, niekur neiti, nieko neveikti“, – sakė dainininkas.

Jurijus Šatunovas mirė birželio 23 d. Jam buvo 48 metai. Menininkas pasijuto prastai susitikęs su draugais. Jie skubiai nuvežė jį į rajono ligoninę, o iš ten – į Domodedovą (miestas Rusijoje – red. past.). Tačiau gydytojai buvo bejėgiai. Dainininką ištiko širdies smūgis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer