Anksčiau nematyti kadrai: Ukraina amerikiečių dronu sunaikino rusų tanką

Ukrainos kariai įvaldė dar vieną modernių ginklų rūšį, praneša „24tv.ua“. Paviešintas vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip ukrainiečiai, naudodami amerikietišką droną, kamikadzę „Switchblade“, sunaikina rusų tanką.

Vaizdo įrašas antradienį pasirodė Ukrainos Generalinio štabo „Facebook“ puslapyje. Įraše pabrėžiama, kad tai yra pirmasis viešinamas vaizdo įrašas, nufilmuotas „Switchblade“ kamikadzės dronų kamera.

Pasak Ukrainos karių, vienoje iš pozicijų rusų okupantai nusprendė pailsėti ir ramiai išgerti alkoholio. Jie pailsėti pasirinko ant tanko. Tačiau jų „pertraukėlę“ nutraukė netikėta ataka iš oro.

Sprogmenimis aprūpintas dronas rėžėsi į tanką ir jį susprogdino. Procesą nufilmavo į dronų paketą įtraukta kamera.

„Tai pirmas kartas, kai šis vaizdo įrašas buvo paviešintas, tačiau verta pažymėti, kad kovinis bepiločių orlaivių kamikadzių naudojimas yra įprasta Ukrainos SDF praktika kare su Rusijos okupantais“, – rašoma vaizdo įrašo aprašyme.

Ukrainos pajėgos priduria, kad „Switchblade“, kurį Ukraina gavo iš JAV, yra geras pavyzdys, kad užsienio partnerių pagalba kartu su mokymais ir profesionaliais veiksmais duoda teigiamų rezultatų fronte.

Kiek vėliau įrašas buvo atnaujintas ir informacija buvo patikslinta. Skelbiama, kad ukrainiečiai taip sunaikino dvi rusų komandas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer