„Antroji kariuomenė pasaulyje pasiduoda krūvomis“: ukrainiečiai parodė padėtį fronte

Ukrainos kariuomenė išlaukė savo momento ir smogė Rusijos pajėgoms rytinėje šalies dalyje. Daugelį mėnesių ir su dideliais nuostoliais okupuoti rytinę Ukrainos dalį bandę rusai Charkivo sritį faktiškai prarado per savaitę. Rusijos kariuomenė ne tik traukiasi į savo užnugario gilumą, bet ir masiškai pasiduoda.

Vieną iš tokių pasidavimo vaizdo įrašų paviešino Ukrainos kariuomenės Strateginės komunikacijos centras. Jame – tuzinas į nelaisvę paimtų rusų, kurie vėliau bus apkeisti į ukrainiečius. Tokie ir panašūs vaizdo įrašai iš Charkivo ar Chersono sričių vaizdžiai demonstruoja, kad Rusijos oficiali „strateginio atsitraukimo“ versija neišlaiko kritikos.

„Antroji kariuomenė“ pasaulyje pasiduoda į nelaisvę krūvomis, arba bėga taip, kad padai rūksta. Klausiate kodėl? Prirūkyti jiems duoda pirmoji pasaulio kariuomenė“, – rašoma „Stratkom“ žinutėje.

Vaizdo įraše parodyti rusų okupacinės pajėgų kariai, suguldyti ant žemės. Apie tuziną jų guli veidais į asfaltą. „Tuoj keisimės“, – už kadro sako vienas iš ukrainiečių karių.

Ukrainos saugumo tarnyba taip pat paviešino kadrus iš rusų palikto amunicijos sandėlio netoli Iziumo.

„Ukrainiečių karių spaudžiami rusų okupantai bėga taip, kad palieka palieka po savęs ištisus amunicijos arsenalus. Mes žinome, ką su juo daryti, ir būtinai panaudosime pagal paskirtį – prieš priešą“, – UNIAN cituojami jėgos struktūrų atstovai.

Pastaruoju metu tokių vaizdo įrašų, kaip ir rusų paliktos karinės technikos vaizdų skaičius itin išaugo. Rusijos pajėgos chaotiškai atsitraukinėja iš Charkivo srities, kur per pastarąją savaitę patyrė triuškinantį pralaimėjimą.

Rusijos kariuomenė oficialiose ataskaitose tvirtina, kad „vyksta strateginis kariuomenės pajėgų pergrupavimas“. Tikinama, kad telkiamos papildomos pajėgos, siunčiami čečėnų būriai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer