Ukrainos lyderio kreipimasis į tautą: „Mes nugalėsim“

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis lapkričio 21-ąją, kuomet šalis mini orumo ir laisvės dieną, pažymėjo, kad yra dalykai, kurie nesikeičia ir niekuomet nepasikeis – ukrainiečių troškimas gyventi laisvėje ir oriai.

„Mes viską įveiksime, surasime viskam jėgų, išgyvensime ir nugalėsime“, – savo kalboje aiškino jis.

Ukrainos prezidentas pažymėjo, kad Orumo ir laisvės dieną ukrainiečiai rinksis Nepriklausomybės aikštėje Kyjive.

„Ten, kur visada gynėme orumą ir laisvę. Ant granito, barikadose Oranžinės ir Orumo revoliucijų metu. Ten, kur mes pažymėjome Ukrainos nepriklausomybės 30-metį. Ir ten, kur mes pažymėsime Ukrainos pergalės dieną. Taikiame Kyjive, taikioje Ukrainoje aš kalbėsiu apie tai, kas svarbiausia. Apie esminius dalykus. Tai, kas išlieka nepakitę. Ir liks nepakitę. Šlovė Ukrainai“, – sakė V. Zelenskis.

Ukrainos prezidentas pažymėjo, kad šalies draugai ir priešai šiais metais pamatė, kad ukrainiečiai ne tik veržiasi laisvės link, bet ir moka ją ginti.

„Mes kartu įrodėme ir toliau įrodinėjame, kad garbė ir laisvė mums – šventa. Tai lieka nepakitę. Ir visi pamatė, ką geba ukrainiečiai. Visi pamatė, kokie mūsų gynėjai ir gynėjos. Kaip galima duoti atkirtį vienai iš didžiausių kariuomenių pasaulyje ir tapti viena iš geriausių kariuomenių pasaulyje“, – teigė V. Zelenskis.

Lapkričio 21-ąją oficialia Ukrainos šventine diena 2014-aisiais, minint Maidano revoliucijos pradžios metines, paskelbė tuometinis šalies prezidentas Petro Porošenka.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer