Apie naktį nužudytą ir į kilimą susuktą 15-metę Šiauliuose: aiškėja, kad pati įtariamoji iškvietė policiją

Policija atlieka tyrimą dėl 15-metės nužudymo Šiauliuose. Jos kūnas buvo rastas įsuktas į kilimą Gegužių gatvėje prie konteinerių.

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad informacijos sulaukta iš žmonių, kurie pamatė prie konteinerio kruviną kilimą.

Netrukus buvo sulaikyti 4 įtariamieji: nepilnametė (g. 2007 m.) ir trys vyrai (gimę 1999 m., 2001 m. ir 2004 m.) uždaryti į areštinę.

Anot R. Matonio, įtariamieji buvo sulaikyti šiąnakt ir tą pavyko padaryti iš esmės iš karto po įvykio. Nors pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo, tačiau policija tiria kelias galimas nusikaltimo versijas, apie kurias, anot R. Matonio, kalbėti dar per anksti.

Naujienų portalo tv3.lt duomenimis, sulaikyta mergina pati iškvietė policijos pareigūnus. Nusikaltimas įvykdytas miegamajame rajone, po daugiabučio langais, prie šiukšlių konteinerio.

Pirminiais duomenimis, išnešusi šiukšles mergina rado susuktą kilimą, pasižiūrėjo ir pamatė kruviną kūną. Tada esą paskambino draugams, kurie patarė iškviesti policiją ir patys pasirodė įvykio vietoje.

Įtariamoji ir trys vaikinai, kol dirbo pareigūnai, visą laiką išbuvo šalia tos vietos. Ir pabaigoje, policija juos dar kartą apklausė bei išsivežė į komisariatą.

Šiaulių apygardos prokuratūros atstovė Rasa Gelžinytė BNS sakė, kad prokuratūra po pietų antradienį kreipsis į teismą dėl kardomųjų priemonių paskyrimo. Kiek įtariamųjų bus prašoma suimti, kol kas nežinoma.

„Po pietų bus teismo posėdis dėl karomųjų priemonių, atliekami procesiniai veiksmai, sprendžiama dėl suėmimo termino, tikriausiai maksimaliam trijų mėnesių laikotarpiui“, – BNS sakė R. Gelžinytė.

Nusikaltimą tiria gausios teisėsaugos pareigūnų pajėgos, įtraukti vaiko teisių apsaugos atstovai, nes auka ir viena įtariamųjų yra nepilnametės.

Naujienų portalas tv3.lt jau rašė, kad pirmadienį vakare Šiauliuose prie šiukšlių konteinerių rastas į kilimą suvyniotas, kaip įtariama nužudytos, jaunos moters kūnas. Antradienio rytą policija patikslino, kad rastas nepilnametės kūnas su žaizdomis galvoje.

2006 m. gimusios merginos kūnas apie 21.54 val. rastas Gegužių gatvėje. Praskleidę kilimą liudininkai pamatė kruviną moters galvą. Kūną radę žmonės iškart iškvietė policiją.

Aiškėja, kad kūną Gegužių gatvėje prie šiukšlių konteinerių aptiko paauglė.

Įvykio vietoje dirbo gausios policijos tyrėjų pajėgos. Policija buvo aptvėrusi įvykio vietą, uždariusi įvažiavimą į kiemą. Prie konteinerių ieškota įkalčių. Kriminalistai apklausė aplinkinių namų gyventojus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer