Lietuvių pamėgtame Egipto kurorte siautėja rykliai: vieną po kito mirtinai sukandžioja turistus

Lietuvių pamėgtame Egipto Hurgados kurorte ryklys mirtinai sukandžiojo dar vieną turistę – šįkart nasruose žuvo 40-metė rumunė. Ši nelaimė įvyko netrukus po to, kai plėšrūnas, nukandęs ranką ir koją, pražudė 68-erių Austrijos pilietę.

Skelbiama, kad vadinamieji mako rykliai pastarosiomis dienomis siautėja prie viso pasaulio turistų pamėgto Hurgados kurorto. Dėl to populiarioje Sahl Hasheesho pakrantėje dabar uždaryti visi paplūdimiai ir uždraustos visos vandens pramogos.

Itin griežtų saugumo priemonių teko imtis dėl to, kad mako rykliai per tris dienas sudraskė jau dvi moteris.

Paviešintame vaizdo įraše užfiksuota, kaip penktadienį ryklys užpuolė vandenyje buvusią 68-erių austrę. Siaubūnas nuplėšė jai koją ir ranką. Ir nors moteris buvo skubiai išgabenta į ligoninę, jos gyvybės išgelbėti nepavyko.

Toks pat likimas ištiko ir į penktąją dešimtį įkopusią rumunę. Ryklys ją užpuolė vakar, vos už 600 metrų nuo tos vietos, kur susidorojo su pirmąja savo auka. Daugiau detalių apie ryklio mirtinai sužalotą rumunę kol kas nepateikiama. Taip pat neaišku, kodėl ji maudėsi pakrantėje, kai tai buvo draudžiama.

Pastarąjį kartą rykliai Egipto kurortuose į žmones pasikėsino prieš porą metų. Tuomet ukrainietis berniukas neteko rankos, o egiptietis gidas – kojos. Tiesa, abu jie išgyveno.

Visą reportažą žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer