Apie vyrus, bet sukurtas ir kiekvienai moteriai: serialas „Šviesoforas“ leisis į nesibaigiančią santykių karuselę

Kurti santykius – nelengva. Ne ką paprasčiau kartais juose ir išbūti. Tiesa, viengungio kelias, nors kartais ir beprotiškai linksmas, taip pat gali būti vingiuotas… Bet be meilės, kad ir kokia kaprizinga ji bebūtų, negali nė vienas! O ypatingai tada, kai visi pakilimai ir nuosmukiai palydimi gera juoko doze. Būtent tai jau šiandien atskleis žiūrovų pamiltas, o nuo šiol ir TV6 bei Go3 žiūrovus džiuginsiantis serialas, praeityje tapęs tikru hitu – „Šviesoforas“.

Serialas – apie vyrus, bet sukurtas ir kiekvienai moteriai, pasakoja apie trijų bičiulių draugystę ir nesibaigiančius jų nuotykius. Tiesa, dažniausiai – su tomis pačiomis moterimis…

Trys draugai ir jų asmeniniai romantiški (o kartais – ir nelabai) santykiai reiškia visiems pažįstamas šviesoforo spalvas. Vienas iš jų – vedęs, kitas turi mylimąją, tačiau niekaip nesiryžta jos vesti, o trečiasis – pats geidžiamiausias iš visų, mat jo neriboja niekas. Jis – pats didžiausias mergišius!

Ir nors visi jie – be galo skirtingi, vyriška draugystė ir nesibaigianti meilė moterims yra stipresnė už viską. Tiesa, kiekvieno vyro ji kitokia. Trys draugai, kurie savo problemas per daugybę metų įprato aptarinėti sporto klube, kaip ir kiekvienas iš mūsų susiduria su nuolatinėmis bėdomis, traukia vienas kitą iš didžiausių duobių, kartais – pyktasi, rečiau – verkia, bet dažniausiai viską palydi negailėdami gero humoro, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pagrindinius serialo herojus įkūnija gerai visiems pažįstami aktoriai – Nerijus Gadliauskas, Povilas Laurinkus ir Rokas Petrauskas. O kompaniją jiems palaiko tokios pat žavios moterys – Aušra Štukytė ir Dalia Morozovaitė.

P. Laurinkus seriale vaidina Edviną – vyrą, kuriam žmona Eglė (akt. D. Morozovaitė) nepagaili sunkiausių akimirkų. Raudona šviesa jam dega kone nuolatos – kasdienybėje, einant gatve ar net sapnuose. Seriale aktoriui teko ir ne viena linksma užduotis – nuo bandymų ragauti kačių maistą iki kovos su močiute…

Iš tikru hitu tapusio serialo „Moterys meluoja geriau“ žinomam Robertėliui šį kartą teko kitoks, ne „mamyčiuko“ vaidmuo. Šiame seriale N. Gadliauskas įkūnija įsipareigojusį, bet dar santuokos įžadais nepasiruošusio susisaistyti Alberto vaidmenį. Jo gyvenimas – nesibaigianti geltona šviesoforo spalva.

Antrąja N. Gadliausko puse seriale tapo A. Štukytė. Pastaroji vaidina stiuardesę Irmą, kurios didžiausias tikslas – ištekėti. Serialo pradžioje šių dviejų herojų lauks tikras išbandymas, mat jie bus ką tik pradėję gyventi, tačiau vis dar nesiryžtantys žengti kito žingsnio… Kaip pasisuks jų istorija?

Tuo tarpu R. Petrausko įkūnijamas Raimundas – ir vyrų, ir moterų svajonė, mat gyvena nerūpestingą, beprotiškai prabangų ir įvairiausių nutikimų kupiną mergišiaus gyvenimą. Jam visose gyvenimo situacijose dega žalia šviesoforo spalva.

Tiesa, kai gavo šį vaidmenį, R. Petrauskas neslėpė, jog teko gerokai pasistengti, mat realybėje yra visai kitoks!

Kai pirmą kartą atėjome į susitikimą su režisieriumi, jis man pasakė – būsi gražuoliukas. Pradėjau ruoštis ir net kelis kartus nuėjau į naktinį klubą, kad pasižiūrėčiau, kaip ten žmonės „tūsinasi“.

Nes mano personažo gyvenimas yra toks – visiškai palaidas. Tai – visiška mano priešingybė, todėl buvo ganėtinai sunku ir keista“, – anksčiau apie Raimundo vaidmenį yra sakęs jis.

Linksmo, žavaus bei sprendžiančio nesibaigiančias vyrų ir moterų santykių problemas serialo seriją vasario 3-iąją, penktadienį, stebėkite nuo 18.30 val. Vėliau – įprastu laiku, 18 val.

„Šviesoforas“ – darbo dienomis nuo 18 val. per TV6 ir naujos kartos televizijoje Go3!

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer