Gabrielė pratrūko ir nesulaikė ašarų: Antano elgesys smarkiai įskaudino

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ žiūrovai jau spėjo suprasti, kad tarp Antano ir Gabrielės užsimezgė kiek rimtesnis ryšys nei tarp kitų dalyvių. Vieną dieną pora meiliai glaudžiasi vienas šalia kito, o kitą – pykstasi ir nevengia ašarų.

Šį kartą pratrūko Gabrielė, ją įskaudino Antano elgesys. Pasak jos, vaikinas visą vakarą ją ignoravo ir „pamiršo“.

„Dėl to Antano išvis net nešnekam. Jaučiu paverksiu šiąnakt kur nors. Aš žinau, kad negaliu nieko prisigalvot ir aš nieko neprisigalvoju, bet vis vien liūdna. Man ne dėl kaip berno… Mūsų labai skirtingi pasauliai yra… Atėjo naujas žmogus ir jis pamiršo visus kitus aplinkui. Čia atsirėmimas buvo dėl visko“, – į ašaras puolė Gabrielė.

Gabrielės pokalbį su dalyviais galite pamatyti straipsnio viršuje. 

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ laidas žiūrėkite kiekvieną pirmadienį–ketvirtadienį 20:30 per TV3 televiziją, o dalyvių gyvenimą visą parą sekite per Go3!

Nuo šiol kiekvienas realybės šou žiūrovas gali dalyviams mesti iššūkį! Sugalvokite užduotį dalyviams, atsiųskite ją adresu https://www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota/issukis ir galbūt jūsų užduotis taps ta, kurią atliks visi „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai. Paįvairinkite dalyvių gyvenimą netikėčiausiais iššūkiais!

Beje, visų šių jaunų žmonių likimas kiekvieną savaitę priklauso būtent nuo žiūrovų – kas važiuos namo, o kas savo kelią realybės šou tęs ir toliau?

Tad nebūkite abejingi ir nepamirškite balsuoti už savo mėgstamiausią realybės šou dalyvį. Balsuoti galite čia.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer