Archyviniame kadre – žinomas šalies vyras: ar atpažįstate?

Praeities kadrai – vienas smagiausių dalykų, kurie akimirksniu nukelia į prisiminimus. Dažnai mėgstama lyginti, kaip vaikai atrodo vaikystėje ir kaip keičiasi bėgant metams. Dar niekur nematytais kadrais pasidalijo ir žinomas šalies atlikėjas.

Ar atpažįstate, kas šis vaikas?

Praeities kadrais su TV3 laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovais pasidalijo Vidas Bareikis.

Išvydęs Vido Bareikio nuotrauką vedėjas Justinas Jankevičius iškart pastebėjo, kad apsinuoginti dainininkas mėgo jau ankstyvoje vaikystėje.

Praeities kadre – žinomas Lietuvos dainininkas: „Čia yra įrodymas, kad plikintis mėgai visais laikais“ (stop kadras)

Tiesa, tai buvo ne vienintelis praeities kadras. „Gero vakaro šou“ žiūrovai išvydo ir kitą V. Bareikio nuotrauką, kurią jis pats paviešino socialiniuose tinkluose, o ji kaipmat J. Jankevičiui sukėlė daugiau klausimų nei atsakymų.

„Čia yra tiek daug dalykų… Yra šuo, iki kelių nusmukusios kelnės, yra raudoni plaukai, tu laikai kažką tai rankoj, pozuoji kažkam… <...> Gal galėtum, prašau, išpakuoti šitą nuotrauką?“, – klausė Vido J. Jankevičius.

Ką apie nuotrauką jam atsakė dainininkas?

Ir tai – dar ne viskas. „Gero vakaro šou“ vedėjai pasirūpino, kad visi pamatytų, kaip vaikystėje V. Bareikis atrodė su ilgais plaukais. Dijora pastebėjo, kad V. Bareikis anksčiau nei paauglių numylėtinis Justinas Bieberis populiarino garsiąją jo šukuoseną.

Vidas Bareikis vaikystėje (nuotr. stop kadras)
O vyšnia ant torto tapo ir V. Bareikio bei jo kursiokų nuotrauka, po kurios paviešinimo atlikėjas pasidalijo kuriozine istorija, kuri jam ir aktoriui Mantui Repšiui nutiko vieno spektaklio metu.

Visas nuotraukas pamatykite ir V. Bareikio istorijas apie jas išgirskite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer