Artėja pilnatis: Budraitytė įspėja 4 ženklus

Artėja pilnatis, kuri dangaus padangę nušvies jau sekmadienį. Nors anksčiau astrologė Vaiva Budraitytė įspėjo apie galimus kilti neramumus, tačiau šįsyk ji ramina – pilnatis bus dosni įvairiausių galimybių. Visgi, pasisaugoti ji įspėja kelis Zodiako ženklus.

Garsi Lietuvos būrėja, astrologė Vaiva Budraitytė sako, kad laikas ir toliau išlieka ramus. Įdomu tai, kad per artėjančią pilnatį išliks ir puikus emocinis fonas, žmonės bus mažiau jautrūs.

„Pilnatis nebus pikta. Ji bus minkšta ir maloni. Puikus metas bus tiems, kurie sugalvojo ieškoti laimės ar teisybės. Tai daryti reikėtų vasario 7 dieną, antradienį.

Na, o vėliau galite pradėti pamažu ruoštis ir Valentino dienai. Neatidėliokite darbų paskutinei dienai, naudokitės pilnaties malonumu ir drąsiai ieškokite dovanų, planuokite pramogas”, – nusišypso Vaiva.

Be to, pasak jos, Valentino dieną yra minima ne tik meilės šventė, tačiau ir švento vandens diena. Kaip pasakoja astrologė, tą dieną manoma, kad vanduo tampa gydantis ir gali padėti įveikti visas sveikatos negandas.

Įspėja Zodiako ženklus

Nors pilnaties periodas ir nusimato visai malonus, V. Budraitytė įspėja šiuo metu pasisaugoti ekstremalaus, agresyvaus sporto.

Vietoje to geriau rinkitės mažesnio aktyvumo reikalaujančias veiklas.

„Pasisaugoti ypatingai reikėtų Liūtams ir Jaučiams. Atkreipti dėmesį reikėtų ir Žuvims, ypač toms, kurios jautriai reaguoja į aplinką, kad pilnatis praeitų kuo ramiau.

Neblogas metas bus Skorpionams. O šiaip, didžiąją prasme viskas eisis kaip per sviestą! Atsiminkite, kad po pilnaties kils energija ir saulės turėsime vis daugiau, todėl būsime laimingesni“, – sako ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer