Asta Stašaitytė buvusį sutuoktinį apipylė purvais: drėbė apie seksualinę orientaciją, psichologinį smurtą ir turtą

Vasario 3-iosios vakarą buvusi televizijos laidų vedėja Asta Stašaitytė (52 m.) išsiliejo socialiniame tinkle. Asmeninėje moters paskyroje paskelbtas įrašas šokiruoja: jame skelbiama informacija apie buvusio sutuoktinio Giedriaus Masalskio (51 m.) seksualinę orientaciją, patirtą psichologinį smurtą ir turto dalybas.

„Gana meluot. Giedrius Masalskis. Gėjus (na, tarkim, biseksualus). Daugybę metų vaidinom tobulą porą. Vis sakydavo „padėk man viename ar kitame susitikime, nes be tavęs į mane žiūri, kaip į pacaną“.

Vienas vaikų atsisako su tavim bendraut ir mane neramina, kokios yra to priežastys. Tikiuosi, tai tik psichologinis smurtas, kurį patyriau aš.

Bankrotas. Nejuokinkint, žinau, kur laikomas turtas. Ir man gėda prieš draugus, kuriems likai skolingas.

Turto dalybos. Esu tiesiog apiplėšta. Prašiau skyrybų trejus metus. Vis delsė, kad susitvarkytų bankrotą.

Gerbiama Egle, turite žinoti, su kuo gyvenate. Esate dar viena prestižinė AUKA. Ir dar prašau nenuodyti mano vaikų skiepais ir antibiotikais. Vis tik, jie pasirinko gyventi pas mane.

Labai linkiu Giedriui susivokti, kas esi, kaip patarė Giržadas, Jasikevičius ir kiti. Ačiū, kad kartais rūpiniesi vaikais, kurie jau, beje, suaugę ir viską supranta patys. Sėkmės, Direktoriau.

Buvusi Žmona ir tavo Pimpa, kaip vadindavai 30 sekundžių orgazmo metu. suDiev“, – skelbiama įraše.

Naujienų portalas tv3.lt bandė susisiekti su G. Masalskiu, tačiau į skambutį jis neatsiliepė. Gavę komentarą, publikaciją papildysime.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer