Artėja problemų banga: ekspertas paaiškino, kodėl Putinas bus nušalintas

Buvęs Ukrainos užsienio reikalų ministras Volodymyras Ohryzko mano, kad dėl nesėkmingo karo Ukrainoje ir augančio nepasitenkinimo Rusijos visuomenėje bei išorinio spaudimo Rusijai, prezidentas Vladimiras Putinas bus „pašalintas“, skelbia UNIAN.

Kaip sakė V. Ohryzko, vasario 24 d. Putinas įsisuko į spąstus, paskelbdamas, kad reikia išspręsti „Ukrainos klausimą“. Šiais žodžiais patikėjo 80 proc. rusų, kurie nemato galimybės V. Putinui pralaimėti kare su Ukraina.

„Nors Rusijos kariuomenė Ukrainoje nugalėta, rusai ją palaiko ir mano, kad Ukraina turi būti sugriauta, o taika Kyjivo sąlygomis jiems bus Rusijos pralaimėjimas“, – pabrėžė diplomatas.

Eksperto teigimu, tokia situacija V. Putinui kelia pavojų. Jis pažymėjo, kad mobilizuoti rusai iš karo negrįš, nes bus likviduoti Ukrainoje. Tuo pat metu, bandymas kompensuoti praradimus padedant Jevgenijaus Prigožino samdiniams bus nesėkmingas, nes „net ir ten resursai nėra begaliniai, galimybės nėra begalinės“.

„Artėja problemų banga: viena vertus, nesėkmės fronte, kita vertus, manau, kad Ukrainos kariai sugebės deokupuoti Chersoną. Tai bus pagrindinis būdas įrodyti Putinui, kad jis yra pralaimėjęs šį karą. Be to, vidinės visuomenės abejonės ir išorinis spaudimas nulems Putino pašalinimą“, – sakė V. Ohryzko.

„Manau, kad esame svarbių ir įdomių įvykių išvakarėse“, – reziumavo jis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer