Kaune susituokė Gabija ir Žygis: jaunikis nuotakos suknelę išvydo tik ceremonijoje

Džiugi naujiena – susituokė grupės „Zygga“ nariai Žygimantas Petkus ir Gabija Radžiūnaitė. Žiedus jiedu sumainė Kaune.

Jiedu išgarsėjo dalyvaudami realybės šou „2 barai“, o galutinai savo sėkmę už uodegos pagavo projekte „Didysis šou burbulas“.

Gabija Radžiūnaitė socialiniame tinkle pasakojo, kad nuotakos suknelę mylimasis išvys tik per ceremoniją. O iki tol – kruopščiai ją slėpė.

Žygimantas ir Gabija laidoje atskleidė, kodėl rinkosi būtent tokį kelią į sėkmę ir išdavė kelias vertingas paslaptis, kaip užkariauti žiūrovų širdis. Šiandien jiedu džiaugiasi savo pasirinkimu dalyvauti realybės šou, nes būtent tai porai atvėrė daugybę durų.

„Į realybės šou žmonės eina, kad atrastų save, įgautų pasitikėjimo. Taip pat smagu išeiti iš komforto zonos. Realybės šou tu turi atsiskleisti, turi būti savimi, bet kartu ir žaisti. Žmones traukia ta nejaukumo būsena“, – šypsosi atlikėjas.

„Nesistengiau nei vaidinti, nei būti kažkuo kitu. Aš esu aš. Žinau, kad su manimi gali būti įdomu, nes sakysiu viską tiesiai šviesiai, tad man nė nereikėjo vaidinti. Man nereikėjo kurti jokio personažo – aš jau atėjau kaip personažas. Man tiesiog reikėjo būti savimi“, – sakė Žygimantas.

Būtent taip dalyvaudama realybės šou stengėsi elgtis ir jo mylimoji Gabija. Tačiau mergina pripažino, kad vienu metu save „pametė“, o tai geruoju nesibaigė.

„Vaidyba realybės šou yra didžiausias minusas, nes žmonės vis tiek pamatys ir supras“, – įsitikinusi Gabija.

Viešos sužadėtuvės ir apkalbos

Tie, kurie mano, jog porą suvedė realybės šou – klysta. Žygimantas ir Gabija draugavo jau iki tol.

Universitete sutikęs šviesiaplaukę gražuolę Žygimantas ją pakvietė į pasimatymą, tačiau iš pradžių Gabija nesutiko su juo susitikti. Atlikėjas nepasidavė ir atkakliai siekė merginos dėmesio. Šiandien pora planuoja vestuves ir skaičiuoja šešerius metus kartu.

„Apie savo santykius esame jau visko girdėję. Kai buvome „Burbule“ ir pasipiršau Gabijai ant scenos, visi sakė, kad padariau tai dėl reitingų. Mes mylime vienas kitą, kaip galima tai daryti dėl reitingų? Negyvenčiau su ja, jei tai būtų tik vaidyba“, – juokėsi Žygimantas.

„Šitiek aukotis ir rodyt savo gyvenime dėl reitingų? Kokių reitingų?“, – pritarė Gabija.

Nors daugelis kalbėjo, kad pora po realybės šou pasuks skirtingais keliais, tačiau Gabija ir Žygis įrodė, kad jų meilė yra tikra. Sužadėtiniai vasarą žada susituokti ir atšokti savo vestuves.

„Mūsų vestuvės jau 99% suplanuotos ir bus rugpjūtį“, – prisipažino pora.

Gabija prisipažino, kad norėjo didelių lietuviškų vestuvių: „Pas mus bus, kaip seniais laikais, tris dienas švęsime su gimine ir visais draugais.“

„Tikėkimės, kad ši šventė pirma ir paskutinė mūsų gyvenime“, –  vylėsi Žygimantas.

Žygimantas savo sužadėtinei niekuomet negaili pačių gražiausių žodžių – akivaizdu, kad jiedu vienas kitam skirti. Skolinga nelieka ir Gabija.

„Mes vienas kitą papildome. Man labai pasisekė, kad Žygis yra toks užsispyręs ir viską sustato į savo vietas, turi tvirtą žodį, kuris būna paskutinis. Man tai labai tinka, nes aš visą laiką „mėtausi“, esu išsiblaškiusi, o jis viską labai gerai sureguliuoja ir padeda apsispręsti“, – teigė Gabija.

Prakalbus apie vaikus Žygimantas juokavo, kad iš pradžių planavo tris vaikus, bet dabar galėtų būti ir penki: „Viskas priklauso, kaip gims tie vaikai. Aš labai norėčiau berniuko, norėčiau jam parodyti krepšinį, parodyti sportą. Jei pirma gimtų mergaitė, vis vien reikėtų berniuko, taip ir tęstųsi viskas, kol gimtų berniukas. Vaikų tikrai norime ir nebijome.“

Pasirodo, yra tikimybė, kad poroje gali gimti dvynukai. Gabijos senelis buvo vienas iš dvynių.

Tačiau nėra namų be dūmų – visko pasitaiko ir laidos svečiams. Jiedu atskleidė, kaip sprendžia konfliktus bei kas jiems padeda susitaikyti.

„Mes nelabai galime pyktis – juk esame duetas ne tik gyvenime, bet ir scenoje. Kaip tu susipykęs lipsi ant scenos ir ką tuomet dovanosi žmonėms?“ – sakė Žygimantas.

Jiedu įsitikinę, kad niekas nevyksta be priežasties – visos klaidos, ir net skandalas, kilęs po to, kai pora aistringai dejuodama realybės šou metu „skaitė šampūno etiketę“, nuvedė juos ten, kur jiedu ir turėjo būti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer