Vienu iš Putino taikinių laikoma Olena Zelenska prabilo apie išsiskyrimą su vyru: baiminasi dėl vaikų

Nuo pat pirmosios didelio masto karo Ukrainoje dienos prezidentas Volodymyras Zelenskis stojo už savo šalį, o jo žmona Olena Zelenska užsiima savanoryste.

Prieš invaziją jie buvo laiminga šeima, Zelenskis dažnai žaisdavo su sūnumi, o dukra bet kokiu klausimu galėdavo pasitarti su tėvu. Jie įpratę visada būti kartu. Tačiau Rusijos invaziją į Ukrainą pakeitė jų gyvenimus.

Interviu TSN Olena Zelenska sakė, kad nuo vasario 24 d. savo vyrą matė vos kelis kartus. Jie surengia „telefoninę vakarienę“. Jie negali susitikti dėl saugumo priežasčių.

„Aš, kaip niekas kitas, suprantu moteris ir vyrus, kurie šiuo metu yra išsiskyrę. Visi nerimauja: ir jis, ir vaikai. Bendravimo nepakanka. Žinoma, galima kalbėtis telefonu ir tai darome kasdien“, – sakė ji.

Ji pridūrė, kad vaikams trūksta tėvo. Kartu ji tikisi, kad jų psichika atlaikys viską, kas vyksta ir rimtų pasekmių dėl karo nekils.

„Sūnui reikia tėčio, su kuriuo galėtų žaisti, atsisėsti ant kelių. Dukrai reikia pasikalbėti apie savo reikalus ir ateities planus. To, deja, nėra. Tikimės, kad jie šį laikotarpį ištvers“, – pridūrė ji.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie O. Zelenska.

O. Zelenska apsilankė italų televizijos laidoje „Porta a Porta“, kurioje pasakojo apie karą Ukrainoje ir atsakė į žurnalistų klausimą, ar pati nebijo mirties.

„Jei kažkas jums sako, kad Ukrainos miestuose ramu ir saugu, kad neramumai vyksta tik fronto linijose – tai tik ciniška rusiška propaganda. Mūsų žmonės, mūsų vaikai eina miegoti nežinodami, ar sulauks kito ryto.

Bet kada gali praskristi rusų raketos. Taip nutiko Odesoje, tai vyksta Mykolajive, Kijeve“, – sakė O. Zelenska.

Žurnalistai moters paklausė ir filosofinio klausimo: ar ji nebijo mirti?

„Aš labiau bijau žmonių, kuriems nerūpi jų pačių gyvenimas. Tai reiškia, jog jiems nerūpi ir kiti, nes jie nevertina savo pačių gyvybės.

Štai, koks skirtumas tarp mūsų ir rusų okupantų – mums brangi kiekviena gyvybė“, – atsakė O. Zelenska.

Primename, jog anksčiau Olena Zelenska davė atvirą interviu „The Economist“, kuriame papasakojo apie santykius su vyru prezidentu Volodymyru Zelenskiu.

Pasak Olenos, jų santykių istorija prasidėjo dar mokyklos metais. Tada jie gyveno Krivoy Rog mieste. Tačiau, kaip sako pati pirmoji ponia, tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio, rašo unian.net.

Papasakojo apie santykius

Ji net nežinojo, ar jis jai patinka, ar ne. Tačiau ji pažymėjo, kad jis turėjo gerą humoro jausmą, nors buvo tikra, kad jos ‒ geresnis.

Iki vedybų jie susitikėjo aštuonerius metus ir tik 2003 metais jie nusprendė oficialiai įteisinti savo santykius. Santuokoje jie susilaukė dviejų gražių vaikų ‒ dukters Aleksandros ir sūnaus Kirilo.

V. Zelenskis su žmona Olena, vos sužinoję apie pergalę Ukrainos prezidento rinkimuose (nuotr. SCANPIX)
Zelenskaja visada buvo šalia savo vyro, palaikė jį ir padėjo. Tais laikais, kai jis dirbo studijoje „Kvartal 95“, ji rašė scenarijus. O 2019-aisiais, kai Zelenskis laimėjo Ukrainos prezidento rinkimus, Olena tapo pirmąja ponia, kuria dabar didžiuojasi visas pasaulis.

Taip pat naujame interviu Zelenska sakė, kad jos vyras visada teigia, jog ji per daug jį kritikuoja, bet niekada negiria. Tuo pačiu metu jų meilės istorijos galima tik pavydėti.

Kartą Volodymyras Zelenskis net pertraukė pirmosios ponios interviu, atvykęs į rezidenciją pas žmoną, kurią pastaruoju metu mato retai dėl karo Ukrainoje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer