Atostogos virto tragedija: 18-metis netikėtai mirė išgėręs kokteilio

18-metis jaunuolis, kuris jau visai netrukus turėjo pradėti studijuoti mediciną Kembridžo universitete, tragiškai mirė išgėręs kokteilio atostogų metu.

Shiv Mistry liepos 8 dieną atostogavo Kosta del Solyje, kur buvo išvykęs su draugais, ir jam buvo pasiūlyta paragauti „Pina Colada“ kokteilio, kurio išgėręs jis netikėtai mirė.

Gyvybę nusinešė anafilaksinis šokas

Kaip vėliau paaiškėjo, į kokteilį vietoj kokosų grietinėlės buvo įpilta paprastos, karvės pieno grietinėlės. Išgėręs kokteilio, jis patyrė anafilaksinį šoką ir, deja, mirė. Rugpjūčio 9 dieną įvyko atsisveikinimas ir jo laidotuvės, rašo mirror.co.uk.

S. Mistry buvo Karališkosios gimnazijos mokinys. Mokyklos direktorius savo „Twitter“ paskyroje rašė:

„Šį rytą turėjau galimybę praleisti šiek tiek laiko su sielvartaujančiais Shiv Mistry tėvais ir seserimi. Shiv mirė atostogaudamas su savo draugais, kai netikėtai patyrė anafilaksinį šoką.

Jis buvo nuostabus vaikinas – malonus, rūpestingas, turėjo puikų humoro jausmą ir buvo labai gabus. Jis įstojo į Kembridžo universitetą ir turėjo pradėti studijuoti mediciną. Jis būtų buvęs puikus gydytojas.“

„GoFundMe“ puslapyje, skirtame rinkti lėšas „Anafilaksija JK“, rašoma: „Jis buvo Ispanijoje su savo draugais, kur nuvyko atšvęsti egzaminų baigimą ir nekantriai laukė, kada pradės studijuoti mediciną.

Atostogaudamas Ispanijoje jis, deja, mirė. Shiv patyrė alerginę reakciją ir jį ištiko anafilaksinis šokas. Jo draugai, medikai ir policija bandė jį gaivinti, bet jiems nepavyko. Shiv nuo tada, kai buvo mažas, yra alergiškas pienui.“

Šį puslapį sukūrė Shiv dėdė, kuris atskleidė, kad jo sūnėnui neseniai suėjo 18 metų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer