Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: štai, kam smogs pilnatis

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Avinas 

Būsite linkę daug judėti ir daug bendrauti. Energijos tikrai nestigs, todėl nebus sunku susigalvoti ir įdomios sau veiklos, mat darbe jos vargu ar bus daug – čia labiau tikėtina įprasta rutina. Palankus metas užsiimti sveikatos, sveikatingumo reikalais. Svarbius dalykinius susitikimus turbūt teks atidėti.

Jautis

Laikas linksmas ir smagus – jūs patys būsite labai kūrybiški, tikrai nestigs progų smagiai pasilinksminti. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, pramogų ar patogumų kūrimu. Sėkmė lydės ir siekiant finansinės naudos – greiti, ryžtingi veiksmai netruks jos atnešti.

Dvyniai

Būsite labai energingi, veiklūs, drąsūs, link tikslo žengsite tiesiai, be didesnių skrupulų. Puikus metas sportuoti ir sportuojantiems – dažnai atrodys, kad laimėjimai patys jūsų ieško. Taip pat dabar puikus metas rūpintis namų, šeimos reikalais, siekti, kad čia būtų dar jaukiau ir dar gražiau.

Vėžys

Nuotaika kai kada gali smarkiai svyruoti – ir dėl kokios nors priežasties, ir be jos. Bet bus ir daug progų nukreipti dėmesį nuo savęs – dabar palankus metas daug judėti ir daug bendrauti pačiomis įvairiausiomis temomis. Bus daug susitikimų. Puikus metas plėsti kultūrinį akiratį.

Liūtas

Ir aplinkybės taip gali lemti, ir vidinė būsena tai skatins – dabar gali būti daug nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, kurių reikės imtis iš eilės ir pareigingai vykdyti. Taip pat gali būti nemažai veiklos, susijusios su sveikatingumu. Pajudėti, imtis įdomios veiklos padės artimi draugai.

Mergelė 

Būsite energingi, veiklūs ir puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais. Geriausiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės ir kurią prižiūrėsite patys.  Palankus metas tiems, kurie susiję su grožio, patogumų kūrimu. Taip pat norėsis ko nors gražaus, malonaus ir sau. Piniginiai reikalai gali klostytis lėčiau, nei norėtųsi.

Svarstyklės

Skubių darbų, kuriems reikės nemažai jėgų, gali rastis darbe, profesijos srityje. Bet būsite dalykiški, linkę bendrauti, pirmiausia dalykinėmis temomis. Tačiau nemažai darbų, reikalų gali vykti ne taip greitai kaip norėtųsi, gali ryškėti veiklos trūkumai ir nesklandumai – puikus metas aiškintis jų priežastis.

Skorpionas

Būsite judrūs, linkę bendrauti, galimos netolimos ir neilgos išvykos. Darbe veiklos nedaug, namie – viskas savo vietose. Tačiau dabar seksis kolektyvinė veikla – palankus laikas ne tik ilgiau, daugiau pabūti su artimais draugais, bet ir visiems kartu nuveikti kai ką visiems įdomaus.

Šaulys

Tikėtina, kad nemažai darbo, visokios veiklos bus darbe, profesijos srityje. Atrodo, bus progų pasireikšti jūsų kūrybiškumui. Puikiai seksis tiems, kurių profesinė veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali būti ganėtinai komplikuoti – labai tikėtina, kad ne dėl jūsų kaltės.

Ožiaragis

Darbe darbai vyks vis lėčiau, gali strigti, bet ši savaitė – puikus metas aiškintis nesklandumų ir trūkumų priežastis. Labai geras metas keliauti ir keliaujantiems – seksis puikiai pailsėti ir pasisemti malonių įspūdžių. Geras metas energingai rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais.

Vandenis

Kol kas ryškesni įvykiai mažai tikėtini – darbe vyraus įprasti darbai ir reikalai, o namie – įprasta tvarka, į kurią niekas kėsintis neketina. Su kelionėmis, užsienius susijusius sprendimus tikriausiai teks atidėti, bet palankus metas pramogoms, kurios skatina kaip reikiant pajudėti.

Žuvys

Daug priklausys nuo išorinių aplinkybių ar nuo kitų žmonių – ta ana pusė bus aktyvi, stengsis įtraukti į savo orbitą, bet kartu bus ir labai geranoriška, tad tas ryšys gali būti labai naudingas. Palankus metas svarbiems, jėgų ir nusiteikimo reikalaujantiems darbams namie – čia viskas stos į tas vietas, kur viskas ir turi būti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer