Atsisakę kovoti Rusijos kariai išklojo visą tiesą: galvojo, kad juos pasitiks su gėlėmis, bet tapo patrankų mėsa

Į Ukrainą atvykę rusų kariai atsisako kautis ir piktinasi, kad jais esą „netinkamai pasinaudojo“. Užuot pasitikti su gėlėmis, rusai išsiųsti į fronto liniją be jokio parengimo.

Vaizdo įraše užfiksuoti rusų savanoriai, nusiųsti į apsišaukėlišką Luhansko liaudies respubliką. Vienas jų pasakoja, kad kariai atsisako kovoti, nes, nors tikėjosi, kad bus pasitikti su gėlėmis, tapo „patrankų mėsa“.

„Mes esame Rusijos Federacijos savanorių būryje. Jie buvo pašaukti padėti [apsišaukėliškos] Luhansko liaudies respublikos teritorijoje. Visi vyrai išsakė pageidavimą dalyvauti „specialiojoje karinėje operacijoje“ (taip Rusija vadina invaziją į Ukrainą – red. past.). Po to, kai atvyko į LLR, vietos valdžia naudojo juos ne pagal paskirtį. Be jokios parengties, be koordinavimo su LLR pajėgomis siuntė į frontą.

Šiuo metu mes grįžome į Rusijos Federacijos teritoriją. Kažkokios pagalbos iš vadų nėra. Žmonės gyvena skirtinguose regionuose, ir tolimiausiuose kraštuose – Archangelske, Kamčiatkoje, Murmanske“, – piktinosi vienas iš savanorių, kuris ir pasidalino vaizdo įrašu.

Luhansko srities karinės administracijos vadovo Serhijaus Haidajaus teigimu, šiuo metu Rusija kontroliuoja apie dešimtadalį srities. Jo teigimu, šiuo metu pavojingiausios kryptys Luhansko srityje yra ties Severodonecku ir Popasnos ir Bialogorivkos pusės.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer