Atslenka nemažai lietaus nešantys debesys: kai kur klius stipriai

Jau šiąnakt į Lietuvą atslinks nemažai lietaus nešantys debesys, sako sinoptikai. Vyraus trumpi lietūs, tačiau kai kur sulauksime ir stiprių liūčių.

Sinoptikai pateikia artimiausių dienų prognozę.

Orai Europoje

Orus Vakarų Europoje rytoj lems viena iš vakarų į rytus nutįsusi aukšto slėgio sritis ir žemas slėgis šalia jos – iš kelių pusių. Atlanto ciklonas apims Airiją, didesnę Jungtinės Karalystės dalį, Norvegiją, grybštels ir Švediją. Kita žemo slėgio sritis dengs europinės Rusijos dalį, įsibraus ir į Estiją bei Suomiją. Čia debesuočiau.

Vakarų ir Pietų Europos šalyse rytoj bus saulėta, kitur dangų dengs įvairaus storio debesys. Labai karšta rytoj bus žemyno pietuose, Balkanų šalyse.

Romoje rytoj bus saulėta ir 35 karščio, Barselonoje saulės irgi į valias ir +29. Paryžiuje debesuota su pragiedruliais ir 30, Londone ir Berlyne 26 laipsniai šilumos. Arč

Orai Lietuvoje

Į Lietuvą artimiausią naktį iš pietvakarių atslinks nemažai lietaus nešantys debesys. Vyraus trumpi lietūs, o kai kur smarkūs. Vietomis griaudės perkūnija. Vėjas vakarinių krypčių, 5–10 m/s. Temperatūra nuo 14 iki 18 laipsnių šilumos.

Rytoj dieną daug kur numatomi trumpi lietūs, kai kur su perkūnija. Vėjas vakarų, šiaurės vakarų, 8–13, kai kur gūsiai 15–17 m/s. O sušils nuo 20 iki 23 laipsnių šilumos.

Poryt, pirmadienį, sinoptikai jau žymesnio lietaus nenumato. Vyraus silpnas vakarų vėjas. Temperatūra naktį bus nuo 15 iki 19-kos, dieną nuo 24 iki 25 laipsnių šilumos.

Antradienį, daugiausia Vakarų Lietuvoje, trumpai su perkūnija palis. Vėjas naktį pietų, pietryčių, 5–10 m/s, dieną pereinantis į pietvakarių, vakarų, 7–12 m/s, per perkūniją kai kur gūsiai iki 15–18 m/s.  O termometrai naktį rodys 17–21, dieną 22–26 laipsnius šilumos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer