Šeimos skausmui ribų nėra: 5-erių dukra mirė dėl medikės aplaidumo

Penkiametė Elspeth Moore sakė gydytojams, kad jos pilvas „atrodo, kad dega“, bet dr. Faye Hawkins išleido ją namo, tėvams pasakiusi, kad tai paprasčiausia virusinė infekcija. Po dviejų dienų mažylė mirė.

Gydytoja buvo įspėta dėl to, kad išleido 5  metų mergaitę namo, pasakiusi, kad tai – žarnyno infekcija po to, kai mažylė prabėgus dviem dienoms mirė dėl apendicito.

Ligą nurašė žarnyno infekcijai

Elspeth Moree iš Limingtono gydytojai sakė, kad jos pilve itin keistas jausmas, tarsi jis degtų, tačiau gydytoja ją išleido namo, rašo mirror.co.uk.

Ji pasakė mažylės tėvams, kad ji pasigavo virusinę infekciją ir išleido juos namo nedavusi jokių aiškių instrukcijų, kokius dukros simptomus stebėti, pranešė „HampshireLive“.

Deja, ji tragiškai mirė prabėgus dviem dienoms savo lovoje, šalia jos gulint tėčiui. Tribunolas išsiaiškino, kad nepaisant to, jog Espeth buvo diagnozuotas virusinis gastroenteritas, mergaitė iš tikrųjų sirgo apendicitu, kuris išsivystė į peritonitą ir sepsį.

2018  metų liepos 3 dieną mama skubiai nugabeno Espeth į ligoninę po to, kai ji iš mokyklos buvo išsiųsta namo dėl viduriavimo. Mergaitės šeimos gydytoja sakė, kad jai reikalinga lašelinė.

Gyvybė užgeso staiga

Šeima tribunolui pasakojo, kad Elspeth visą savaitę sirgo, jautė pilvo skausmus, beveik nieko nevalgė ir negėrė.

Jos temperatūra buvo pakilusi iki 38  laipsnių, padidėjo širdies ritmas. Ji buvo tokia dehidratavusi, kad išdžiūvo jos lūpos, liežuvis pasidengė apnašomis.

Po 19  val. atliktos apžiūros gydytoja įvertino Elspeth būklę kaip „virusinį gastroenteritą – lengvą dehidrataciją“. Maždaug po valandos mergaitė buvo išleista, nepaisant to, kad gydytoja neatliko pakartotinės apžiūros ir nepastebėjo jos letargijos simptomų.

Teisme paaiškėjo, kad liepos 4 dieną darželinukės būklė pagerėjo, tačiau kitą dieną, praėjus dviem dienoms po jos išrašymo, jos būklė žymiai pablogėjo ir sustojo jos širdis.

Mergaitės tėtis teisme pasakojo:  „Kai atvykome persigandę, mums buvo pasakyta, kad dukrai virusinis gastroenteritas ir ji pasveiks. Mums nebuvo pasakyta, kokius simptomus stebėti ar kada atvykti pakartotinei apžiūrai.

Tą vakarą nemiegojau, kas pusvalandį ėjau į Elspeth kambarį pažiūrėti, kaip ji. Iki 23  valandos ji nemiegojo. Pasakiau jai „liksiu čia su tavimi“ ir atsiguliau šalia jos ant žemės. Pasakiau jai „myliu tave“, o ji atsakė „myliu tave, tėti“.

Po 5 ar 10  minučių ji pradėjo skleisti keistus garsus, tarsi kažkas būtų jos gerklėje. Paklausus, kas jai, ji neatsakė. Pasakiau „sėskis, mažyle“. Pasodinau ją, tačiau jos galva nusviro ir užsivertė akys.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer