Britai apmokys 10 tūkstančių ukrainiečių: šie grįš namo ir stos į kovą su Rusija

Didžiosios Britanijos Karališkųjų oro pajėgų pulko personalas apmokys 10 000 ukrainiečių, neturinčių karinės patirties Jungtinėje Karalystėje, skelbia Ukrninform.net

„RAF Gunners yra trijų tarnybų mokymo programos dalis, kurios metu iki 10 000 ukrainiečių, neturinčių ikarinės patirties, atvyks į Jungtinę Karalystę ir dalyvaus intensyviuose kursuose. Tai padės jiems ginti savo šalį nuo Rusijos agresijos. Šią žinią savo „Facebook“ paskyroje paskelbė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas.

Ši programa yra dalis JK ilgalaikio įsipareigojimo remti Ukrainą kovojant su Rusijos invazija, dalis. Britų parama siekia daugiau nei 2,3 milijardo svarų karinės pagalbos ir apima daugiau nei 5000 NLAW prieštankinių ginklų ir daugkartinį paleidimo M270 raketų sistemų.

Maždaug 1050 britų aptarnaujančio personalo yra dislokuoti vykdyti šią programą, kuri vyks Didžiosios Britanijos gynybos ministerijos mokymo bazėse.

Kiekvienas kursas truks kelias savaites. Mokymai suteiks savanoriams, turintiems mažai ar jokios karinės patirties, įgūdžių efektyviai kovoti namuose.

Remiantis pagrindiniu JK karių mokymu, kursas apima ginklų valdymą, pirmąją pagalbą mūšio lauke, patruliavimo taktiką ir ginkluotų konfliktų taisykles. Be to, JK vyriausybė greitai įsigijo AK varianto automatinius ginklus šiai mokymo programai, o tai reiškia, kad Ukrainos kariai gali treniruotis su ginklais, kuriuos naudos fronto linijoje.

JK taip pat paaukojo drabužių ir įrangos, kad padėtų Ukrainos kariams treniruotis ir dislokuotis atgal į Ukrainą.

Ukrainos ginkluotosios pajėgos padėkojo Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės žmonėms ir vyriausybei už paramą Ukrainai kovoje su Rusijos įsibrovėliais ir Putino režimu.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer