„Atvirumo valandėlė“ tarp Jono ir Antano: „O tu pasilaižytum su Ewa?“

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ įsibėgėja – karščiausio TV3 ir Go3 projekto dalyviams pagaliau atskleistos visos taisyklės. Nejaugi tikrai galvojote, kad gyvenimas prabangioje Tenerifės viloje iš tiesų gali būti toks paprastas ir nerūpestingas?.. Dalyviai jau susidūrė su pirmaisiais iššūkiais ir dramomis!

Vakarėliui įsiūbavus ir vis labiau atsipalaidavus, vaikinai – Antanas ir Jonas ryžosi dar daugiau vienas kitam „paatvirauti“.

„Kalbėjausi su Ema, tai su ja labai giliai pasikalbėjome apie gyvenimą. Ji labai giliai mąsto, labai faina pana atrodo“, – prisipažino Antanas.

„Man turbūt iš jos trūksta šiokios tokios ugnelės. Va, Ewa ją turi“, – aiškino Jonas.

„Jo, trūksta to „tokio“… energingumo. O, pavyzdžiui, su Ewa pasilaižytum?“, – tiesiai šviesiai klausimą uždavė Antanas.

„Lengvai“, – rėžė Jonas.

„Davai, „pritempk“, nes tau, matau, gerai einasi“, – juokėsi Antanas.

Vaikinų pokalbį galite pamatyti straipsnio pradžioje.

Stebėdami dalyvių gyvenimą, besimezgančius santykius ir intrigas jiems kiek pavyduliaujate? Manote, kad atlikti užduotis galėtumėte geriau? O gal svajojate laimėti įspūdingą pinigų sumą? Tuomet tai – paskutinė galimybė užpildyti šou anketą ir dar spėti į paskutinį lėktuvą – Tenerifė jūsų laukia! Jūs galite tapti dar vienu realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviu. Nebeatidėliokite ir pildykite anketą jau šiandien, nes tai – paskutinis jūsų šansas! Anketą rasite čia: www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota/anketa

Nuo šiol kiekvienas realybės šou žiūrovas gali dalyviams mesti iššūkį! Sugalvokite užduotį dalyviams, atsiųskite ją adresu https://www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota/issukis ir galbūt jūsų užduotis taps ta, kurią atliks visi „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai. Paįvairinkite dalyvių gyvenimą netikėčiausiais iššūkiais!

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ laidas žiūrėkite kiekvieną pirmadienį–ketvirtadienį 20:30 per TV3 televiziją, o dalyvių gyvenimą visą parą sekite per Go3!

Visą laidą galite rasti čia.

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ jau spėjo pritraukti būrį žiūrovų. Tačiau svarbiausia, kad visų šių jaunų žmonių likimas kiekvieną savaitę priklauso būtent nuo žiūrovų – kas važiuos namo, o kas savo kelią realybės šou tęs ir toliau?

Tad nebūkite abejingi ir nepamirškite balsuoti už savo mėgstamiausią realybės šou dalyvį. Balsuoti galite čia.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer