Aušrinė Gerikienė – apie mirusį prodiuserį Gintarą Reklaitį: „Paskutiniu metu jis buvo atsiribojęs nuo visų“

Lapkričio 11-ąją pasirodė liūdna žinia – mirė praeityje garsios grupės „Naujieji lietuviai“ narys, buvęs grupės „Mercy dance“ narys, prodiuseris Gintaras Reklaitis. Netrukus socialiniuose tinkluose ėmė plūsti užuojautos žodžiai jo šeimai bei artimiesiems. Dainininkė Aušrinė Gerikienė taip pat pasidalijo prisiminimais apie jį.

Naujienų portalui tv3.lt A. Gerikienė papasakojo apie paskutinį jų susitikimą ir atskleidė, koks jis buvo pastaruoju metu.

Pasak dainininkės, paskutiniu metu Gintaras mažiau bendravo su draugais. „Paskutinį kartą matėmės Kaune, pas jį studijoje. Tai buvo gal prieš 4 metus. Paskutiniu metu jis buvo atsiribojęs nuo visų“, – prisiminimais dalijosi ji.

Paklausta, koks jis buvo, Aušrinė šyptelėjo, kad visada buvo energingas ir veiklus žmogus: „Labai judrus ir kupinas energijos. Linksmas ir pilnas kūrybinių minčių.“

Tiesa, apie Anapilin išėjusį G. Reklaitį ji pasidalijo ir socialiniame tinkle.

„Labai skaudi žinia.

Ilsėkis ramybėje, Gince. Tavo dėka aš pradėjau savo kelią į didžiąją sceną prieš 30 metų, kai pakvietei mane į grupę „Mercy Dance“ būti vokaliste. Ačiū tau už tavo kūrybą ir atsidavimą muzikai“, – feisbuke rašė ji.

Aušrinė taip pat pasidalijo paskutine Gintaro jai kurta daina.

Primename, kad apie vyro mirtį lapkričio 11-osios rytą pranešė velionio bičiulis Laimonas Žiulpa.

„Užgeso Gintaro Reklaičio gyvybė. Ilsėkis ramybėje, mano drauge…“ – rašė vyras.

Naujienų portalui tv3.lt L. Žiulpa sakė, kad G. Reklaitis nusižudė, jo kūnas rastas lapkričio 10-ąją.

Grupė „Naujieji lietuviai“ susikūrė 2004-aisiais, jos branduolį sudarė Egmontas Bžeskas (48 m.), Gintaras Reklaitis ir 2020-aisiais miręs Linas Rugienius.

Skandalingo projekto prodiuseris E. Bžeskas yra sakęs, kad „Naujieji lietuviai“ buvo sukurti pasityčioti ir pasijuokti, o daina „Afigienai“ yra pavyzdys, kaip sukurti hitą, kuris visiems patiktų.

Psichologinės pagalbos telefonai:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer