Vazeliną į bicepsus leidęs buvęs rusų karys neketina sustoti: pasišovė tapti ateiviu

Buvęs Rusijos kareivis Kirilas Terešinas, dar žinomas kaip „Bazooka“, įgyvendino savo svajonę pakeisti savo veidą taip, kad atrodytų kaip „ateivis“.

Buvęs rusų karys, pavertęs save „netikru Popeye“ (personžu iš animacinių filmų su dideliais bicepsais) vazelino injekcijų pagalba, sako dabar „pabaigęs“ veido keitimo procedūras, kad atrodytų kaip „ateivis“. 25 metų Kirilui Terešinui buvo pranešta, kad jo gyvybei gresia pavojus dėl bicepso išsiplėtimo, kurio buvo imtasi tam, kad buvęs karys atrodytų kaip „supermenas“, rašo dailystar.co.uk.

Jis tęsė keletą plastinių operacijų, padidindamas lūpas, užpildydamas skruostus ir „formuodamas“ apatinį žandikaulį bei kaktą. Terešinas neseniai pasigyrė vaizdo įraše, kuriame demonstravo naujai suformuotą veidą, kad jis „atrodo kaip ateivis“, ir kalbėjo, kaip tai padės jam susitikti su ateiviais mirus.

Zara prisistatanti moteris, kuri vyrui atliko kosmetines veido transformacijas sakė, kad jos Terešinui kainavo 4200 eurų. Patis jis tikina, kad jam buvo atlikta operacija, nes jis „kartą pamatė skraidančią lėkštę“ ir tiki, kad po mirties sutiks nežemiškų būtybių.

Terešinas sakė: „Jaučiu, kad kai numirsiu, aš juos pasieksiu. Tikiu tuo. Trečiasis mano veido virsmas baigtas sėkmingai. Kaip gražu. Viskas padaryta taip, kaip turi būti.“

Buvęs kareivis tęsė: „Viskas vyksta pagal planą. Koks aš gražus vyras. Po velnių… jei būčiau mergina, su savimi užsiimčiau linksmais dalykais.“

Vyras pasirinko vazelino injekcijas, kurios padidino jo bicepsą iki pavojingai didelio lygio. Nors pripažino, kad šiais metais jam reikės operacijos, kad būtų pašalinti sukietėjusio vazelino gumulėliai ir negyvas bicepso raumuo, Terešinas ėmėsi darytis daugiau operacijų kitose kūno vietose.

Patys pavojingiausi implantai jau pašalinti, tačiau Terešinas, gimtinėje pravardžiuojamas „Bazooka“, buvo įspėtas, kad pašalinimo metu jam gresia nervų pažeidimas. Terešinas po procedūros galėjo likti su paralyžuotomis rankomis, tačiau jam buvo pranešta, kad be operacijos jis gali mirti.

Chirurgas Dmitrijus Melnikovas sakė: „Komplikacijų rizika šiuo atveju yra labai didelė. Tačiau neveikimas pacientui nepadės. Ilgą laiką organizme užsilikusi toksiška medžiaga gali pažeisti inkstus ir baigtis mirtimi.“

Po tricepso operacijos Terešinas atskleidė, kad „labai bijojo“ dar kartą palįsti po peiliu, kad iš jo bicepso būtų pašalintas sukietėjęs vazelinas.

Teigiama, kad Terešiną „išsaugoti savo gyvybę“ ir išimti implantus įtikino garsioji Rusijos WAG Alana Mamajeva, agituojanti už nevykusios plastinės operacijos aukas. Neseniai atlikta Terešino operacija buvo išjuokta internete, o griežti komentatoriai sako, kad 25-erių vyras atrodė kaip populiarus komiksų personažas Džokeris.

Kai kurie komentarai apie naująjį vyro veidą buvo tokie: „Tu atrodai kaip „Džokeris“ iš vieno pirmųjų Betmeno filmų“ ir „Tapsi keistuoliu ir būsi pasmerktas visam gyvenimui“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer