Borisas Johnsonas atsisveikinimo kalbos pabaigoje rėžė: „Hasta la vista, baby“

Britų premjeras Borisas Johnsonas atsisveikino su šalies parlamentarais. Sąmojo nestokojantis premjeras Vestminsteryje pasidalijo patarimais jo postą užimsiančiam kolegai. Taip pat paragino politikus nenusisukti nuo Ukrainos, o savo kalbą baigė žodžiais, po kurių sulaukė audringų ovacijų.

Triukšmo britų parlamente netrūksta. Į Vestminsterį atkeliavęs premjeras Borisas Johnsonas ruošiasi atsakyti į kolegų klausimus. Paskutinį kartą kaip šalies premjeras. Tačiau prieš tai – patarimai iš jo postą perimsiančiam būsimam britų premjerui ir visam parlamentui.

„Būkite su amerikiečiais, padėkite ukrainiečiams, neapleiskite laisvės ir demokratijos. Mažinkite mokesčius ir panaikinkite reguliavimą visur, kur tik galite, kad tai būtų geriausia vieta gyventi ir investuoti“, – kalba britų premjeras Borisas Johnsonas.

„Susikoncentruokite į kelią, bet nepamirškite patikrinti galinio vaizdo veidrodėlio. Ir atminkite, kad svarbiausia ne „Twitter“. Tai – žmonės, kurie mus čia atsiuntė“, – sako B. Johnsonas.

O po padėkų visiems, kurie jį pastaruosius trejus metus lydėjo politinėje kelionėje, šmaikštus atsisveikinimas: „Hasta la vista, baby.“

Jį britų parlamentarai palydi triukšmingomis ovacijomis.

Beje, paskutines dienas premjero poste leidžiantis B. Johnsonas tikrai nenuobodžiauja. Praėjusią savaitę jis apsivilko piloto uniformą ir įšoko į naikintuvo „Typhoon“ kabiną.

B. Johnsonas net buvo trumpam perėmęs naikintuvo valdymą, kad, kaip sakė, atliktų keletą triukų. Kas taps naujuoju Jungtinės Karalystės premjeru, paaiškės rugsėjį. O kas laukia B. Johnsono, dar nežinia, tačiau sklando gandai, kad spalį jam gali būti pasiūlytas NATO generalinio sekretoriaus postas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer