Išklojo keistus Karolio III reikalavimus: naudoja net asmeninę tualeto sėdynę

Karaliui Karoliui III kelios pastarosios dienos buvo įtemptos, nes šeštadienį po Jos Didenybės Karalienės mirties jis tapo naujuoju Didžiosios Britanijos monarchu. Naujasis karalius prisiims daugybę pareigų, tačiau, kaip ir tikėtasi, buvęs Velso princas jau turi griežtą ritualą, kaip jam patinka leisti dieną.

Jo buvęs spaudos sekretorius atskleidė, kad jis nevalgo priešpiečių, o daro pertraukėlę 17 val. sumuštiniams, prieš pradėdamas dirbti iki vidurnakčio, rašo mirror.co.uk.

Nors žinoma, kad naujasis karalius mėgaujasi geresniu gyvenimu, jis gali būti smulkmeniškas dėl įvairiausių dalykų – nuo batų raištelių išlyginimo iki papildomų prašymų, kaip jam paruošti vandenį vonioje.

Šeštadienį parodytas vaizdo įrašas apie Jo Didenybę Šv. Jokūbo rūmuose per Stojimo tarybą prieš pirmąjį gvardijos pakeitimą taip pat leido suprasti, koks priekabus jis gali būti – kai akivaizdžiai nusivylė ant stalo ne vietoje padėtu rašiklio dėklu, kuris trukdė jam pasirašyti dokumentus. Buvo matyti, kaip jis nutaiso grimasą veide ir liepia darbuotojams nuimti dėklą.

Buvę karališkieji namų darbuotojai papasakojo apie prabangius karaliaus Karolio pageidavimus

Remiantis „Amazon Prime“ dokumentiniu filmu „Serving the Royals: Inside the Firm“, buvęs Velso princas pelnė „Išlepinto Princo“ titulą tarp savo rezidencijos Clarence House darbuotojų. Buvęs princesės Dianos liokajus Paul Burrell teigė turėjęs „viską daryti už jį“.

„Jo pižama lyginama karštu lygintuvu kiekvieną rytą, jo batų raišteliai lyginami, vonios kamštukas turi būti tam tikroje padėtyje, o vanduo turi būti tiesiog drungnas“, – dokumentiniame filme sakė ponas Burrell ir pridūrė „patarnautojai kiekvieną rytą išspaudžia vieną colį dantų pastos ant jo dantų šepetėlio“.

Pasak pono Burrell, be konkrečių maudymosi temperatūrų, karalius taip pat prašo, kad vonia būtų „tik pusiau pilna“. Pranešama, kad kalbant apie pusryčius, karalius teikia pirmenybę sveikai dienos pradžiai ‒  vaisiams ir dribsniams, o ne karštiems angliškiems pusryčiams.

Anot buvusio karališkojo personalo virėjo Graham Newbould, jis, matyt, pasiima savo prabangią „pusryčių dėžutę“, kad ir kur eitų.

Ponas Newbould anksčiau yra sakęs: „Princas Charlesas renkasi sveikesnį maistą ‒ naminę duoną, dubenį šviežių vaisių, šviežių vaisių sulčių. Kad ir kur princas keliautų, pusryčių dėžutė visada keliauja su juo. Jis turi šešių skirtingų rūšių medaus, ypatingų miuslių, džiovintų vaisių ir ką nors įmantraus“.

Į keliones vežasi asmeninę tualeto sėdynę ir tualetinį

Jis taip pat gali būti pedantiškas dėl to, kaip valgio pabaigoje pateikiamas sūris ir sausainiai, ir primygtinai reikalauja, kad jie būtų pašildyti iki tam tikros temperatūros.

Princas Charlesas, kelionėse taip pat turėjo griežtų reikalavimų, kurie buvo atskleisti anksčiau šiais metais išleistoje knygoje. Joje tvirtinama, kad princas Charlesas į keliones pasiimdavo savo tualeto sėdynę ir tualetinio popieriaus.

Žurnalistė Tina Brown, kuri gana artimai draugavo su princese Diana, savo knygai „The Palace Papers“ kalbėjosi su daugiau nei 120 viešai neatskleistų asmenų ir šaltinių.

Ji išsamiai papasakojo, kaip būsimasis karalius, tariamai iš vakaro,  į draugų namus, kuriuose ketindavo viešėti, siūsdavo furgoną su savo daiktais ‒ „ortopedinę lovą, baldus ir net nuotraukas“, žinoma, dar tualeto sėdynę ir Kleenex Velvet tualetinį popierių.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer