Brolių ginčo pabaigos nematyti: nesupažindino net vaikų

Princas Williamas ir Kate Middleton nedėjo jokių pastangų, kad supažindintų savo vaikus su pussesere Lilibet, teigia ekspertai.

Meghan Markle ir princo Harry vienerių dukra su vyresniuoju broliu Archie ir tėvais praėjusį savaitgalį praleido Jungtinėje Karalystėje – šalis šventė karalienės Elžbietos II valdymo jubiliejų.

Princo Harry gimtinėje šeima paminėjo ir pirmąjį Lilibet gimtadienį, bei supažindino mažylę su kai kuriais jos giminaičiais, kurie yra panašaus amžiaus.

Pranešama, jog Lilibet pusseserės ir pusbroliai, Zaros Tindall vaikai Mia, Lena ir Lucas dalyvavo mergaitės gimtadienio vakarėlyje, taip pat ir Peterio Phillipso ir Autumn Kelly dukros.

O štai Williamo ir Kate vaikai šventėje nepasirodė – svarstoma, ar taip atsitiko dėl to, kad jų tėvai buvo užimti, ar dėl to, kad Williamas nenorėjo susitikti su broliu.

Žurnalui „Us Weekly“ karališkasis komentatorius Christopheris Andersenas sakė, jog Saseksų ir Kembridžų susitikimas niekada nebuvo net planuojamas.

„Williamas ir Kate nedėjo jokių pastangų, kad supažindintų princą George‘ą, princesę Charlotte ir princą Louisą su Lilibet.

Kiek žinau, jie visiškai nesikalbėjo. Visi teigia, jog jie net nebuvo susitikę“, – sakė C. Andersenas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer