Rebel Wilson širdis vėl užimta: pirmą kartą pamilo moterį

Aktorė Rebel Wilson pasauliui pristatė naują antrąją pusę. Moteris atskleidė, šį kartą pamilusi moterį.

Ketvirtadienį garsenybė socialiniuose tinkluose paskelbė nuotrauką, kurioje besišypsodama pozuoja su mylimąja Ramona Agruma.

„Visada maniau, jog ieškau savo „Disney“ princo…bet iš tiesų visą šį laiką man reikėjo princesės“, – romantišku įrašu dalijosi moteris.

Praėjusį mėnesį R. Wilson šiam leidiniui atskleidė, jog turi antrąją pusę, su kuria ją supažindino draugai. Tiesa, tada ji neatviravo, su kuo užmezgė romantišką ryšį.

„Mes ištisas savaites kalbėjomės telefonu dar iki pirmojo susitikimo. Tai buvo puikus būdas pažinti vienas kitą artimiau. Tai buvo šiek tiek senamadiška, ir dėl to – romantiška“, – pasakojo aktorė.

„Man atrodo, kad beieškant daugiau savivertės, meilės sau, keičiasi ir tai, ko ieškome savo partneriuose. Puiku turėti kažką, kas tau yra lygus partneris, nuostabu turėti sveikus santykius.

Yra buvę atvejų, kai leidau sau taikstytis su tam tikrais dalykais, kurių neturėčiau priimti. Nesakau to apie visus savo buvusius partnerius, dauguma jų yra nuostabūs. Nuostabus jausmas būti sveikuose santykiuose“, – tikino Rebel Wilson.

Prieš tai aktorė susitikinėjo su Jacobu Buschu. Vasario mėnesį „People“ patvirtino, kad pora išsiskyrė, praėjus keturiems mėnesiams po to, kai apie savo santykius paskelbė viešai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer