Budraitytė skubiai įspėja 4 Zodiako ženklus: ateina pavojingas metas

Artėja nemalonus laikotarpis – baugi pilnatis. Šįkart ji prasidės šeštadienį ir daugumai pasireikš su kaupu, todėl astrologė Vaiva Budraitytė įspėja būti kaip niekada atsargiems. Šis nemalonus periodas ypatingai pasireikš Vandens ženklo atstovams.

Astrologė Vaiva Budraitytė turi liūdnų žinių – prasidedanti pilnatis žymi sudėtingo laikotarpio pradžią.

„Dėl galimų sunkumų daugumai reikėtų būti atidiems. Šį periodą reikėtų nesivelti į konfliktus, pykčius, saugoti sveikatą, geriau stengtis ramiai gyventi ir nedaryti neapgalvotų sprendimų. Galiu pasakyti, kad ne tik šis laikotarpis, tačiau visas mėnuo Lietuvai bus sudėtingas“, – atsidūsta Vaiva.

Vaiva taip pat priduria, kad jeigu praėjusią pilnatį buvo galima atsipalaiduoti, šįkart taip nebus, teks „suimti save į rankas“.

„Dabar reikės mąstyti, ką darote ir matuoti kiekvieną savo žingsnį bei pasverti visus žodžius. Per tokią sudėtingą pilnatį kategoriškai negalima vartoti svaigalų, kadangi pasekmės gali būti net kelis kartus blogesnės.

Gali dėl neapdairaus elgesio pasitaikyti šiuo metu daugiau avarijų dėl blogos mėnulio padėties. Iš tiesų, net ir nereikės pažvelgti į kalendorių, jog suprastumėte, kad prasidėjo pilnatis.“

Atsarga gėdos nedaro

Nors daugumai Zodiako ženklų pilnatis gali būti sudėtinga, tačiau lengviau jausis Žemės ženklo atstovai – Ožiaragiai, Mergelės ir Jaučiai:

„Ypatingai atsargios turėtų būti Žuvys ir visi kiti Vandens ženklo atstovai – Vėžiai, Skorpionai. Jiems šis periodas bus sudėtingesnis. Taip pat turėtų atsargesni būti ir Šauliai, kadangi šis metas jiems bus nepalankus.

Be to, nereikėtų šiuo metu visiems imtis pernelyg daug naujų veiklų, kadangi šis pilnaties mėnulis nebus palankus aktyviai veiklai.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer