Gabrieliaus Landsbergio vizitas Berlyne – atidėtas: ministras apsirgo

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis ketvirtadienį turėjo dalyvauti darbo vizite Berlyne, tačiau į susitikimą su Vokietijos politikais neišvyko – jis buvo atidėtas. Ministro atstovė spaudai Paulina Levickytė tv3.lt patvirtino, kad vizito atidėjimo priežastis – G. Landsbergio liga.

„Patvirtinu, kad vizitas buvo atidėtas, nes ministras peršalo“, – nurodė P. Levickytė.

Pranešama, kad G. Landsbergis rugsėjo 8–9 dienomis turėjo lankytis Berlyne, tačiau vizitas buvo atidėtas. Čia Lietuvos diplomatijos vadovas turėjo susitikti su Vokietijos užsienio reikalų ministre Annalena Baerbock, gynybos ministre Christine Lambrecht ir kitais šios Vakarų valstybės politikais.

Vizito metu ketinta aptarti dvišalius Lietuvos ir Vokietijos santykius, bendradarbiavimą saugumo ir gynybos srityse, saugumo situaciją regione, atsaką į Rusijos agresiją Ukrainoje bei kitus aktualius ES ir tarptautinės darbotvarkės klausimus.

Šiuo metu nėra aišku, kuriam laikui vizitas atidedamas ir kada galėtų įvykti ateityje, – klausimas derinamas, sakė P. Levickytė.

Primenama, kad trečiadienį ministras dalyvavo Šiaurės ir Baltijos šalių aštuoneto (angl. Nordic-Baltic Eight, NB8) užsienio reikalų ministrų susitikime Kaune.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer