Buvęs šnipas prakalbo apie Putino sveikatą: jis nuolatinėje gydytojų priežiūroje

Silpstanti Vladimiro Putino sveikata Kremliuje kelia vis didesnį chaosą, mano buvęs britų šnipas. Buvęs vyriausybės žvalgybos profesionalas Christopheris Steele‘as sako, kad sergantį Rusijos lyderį dabar nuolat supa gydytojai.

Jis mano, kad dėl paslaptingos ligos, kuri kankina 69 metų prezidentą, Maskvoje vyrauja nestabilumas, kai tenka balansuoti tarp Putino sveikatos ir karo Ukrainoje.

Patikino, kad Putinas serga

C. Steele‘as, kuris 2006-2009 metais vadovavo Rusijos skyriui MI6 Londone sakė, kad „tikslios jo sveikatos būklės detalės“ vis dar nežinomos net jo aukšto rango kolegoms. Tačiau jis tvirtino, kad Putinui reikia visą parą prieinamos medicinos pagalbos, rašo mirror.co.uk.

„Jį nuolat lydi gydytojų komanda. Saugumo tarybos posėdžiai, kurie, kaip rodoma, trunka neva visą valandą, iš tikrųjų yra suskirstyti į keletą sesijų, jis išeina ir tarp jų gauna kažkokį gydymą.

Taigi, aišku tai, kad jis sunkiai serga – kiek tai mirtina ar nepagydoma liga yra neaišku, negalime būti visiškai tikri. Bet tai tikrai šiuo metu daro labai didelį poveikį Rusijos valdymui“, – anksčiau LBC laidai sakė jis.

Sklando daugybė gandų apie Kremliaus lyderio sveikatą, kai kurie sako, kad jis serga vėžiu, jam taikoma chemoterapija ir gydymas steroidas, neatmetamos ir kitų ligų diagnozės. Kiti sako, kad Putinas gyvena su Parkinsono liga arba ankstyvos stadijos demencija.

C. Steele komentarai pasirodė po to, kai Ukrainos karinės žvalgybos vadovas Kyrylo Budanovas taip pat pasakė, kad Rusijos lyderis sunkiai serga vėžiu ir kad Rusijoje atliekama jo šalinimo operacija.

Buvęs šnipas pridūrė: „Kremliuje daug netvarkos ir tikras chaosas, nes nėra aiškios politinės lyderystės iš Putino, kurio sveikata vis prastėja, ir kad kariuomenės vadovavimo struktūros neveikia taip, kaip turėtų.“

Paklaustas, ar mano, kad Kremlius griūna iš vidaus, C. Steele‘as sakė, kad jis tuo įsitikinęs.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer