Sunku suvokti: neturėdami kūdikiui bilieto tėvai jį paliko oro uoste

Pora paliko savo kūdikį prie oro uosto registracijos langelio Tel Avive, Izraelyje, nes atvyko į oro uostą neturėdami bilieto vaikui.

Pora, kurios tapatybė nenustatyta, antradienį su kūdikiu registravosi į „Ryanair“ skrydį iš Ben Guriono tarptautinio oro uosto į Briuselį, Belgiją, praneša CNN.

Ruošėsi skristi be vaiko

Oro uoste paaiškėjo, kad tėvai neturėjo bilieto kūdikiui, tačiau tai jų nesustabdė – pora nuskubėjo į lėktuvą, o vaiką paliko prie oro linijų registracijos langelio.

Informacija apie įvykį buvo perduotaa policijai, CNN pateiktame elektroniniame laiške teigė „Ryanair“ atstovė.

Ji sakė: „Šie keleiviai, keliaujantys iš Tel Avivo į Briuselį (sausio 31 d.), atvyko į registraciją neturėdami skrydžio rezervacijos savo kūdikiui. Tada jie nuėjo į saugumo tarnybą ir paliko kūdikį prie registracijos langelio.

Ben Guriono oro uosto registracijos darbuotojas susisiekė su oro uosto apsauga, kuri sugrąžino šiuos keleivius, o dabar tai yra vietos policijos reikalas.“

Kaip rašoma „Ryanair“ svetainėje, „kūdikiai gali būti įtraukti į skrydžio rezervaciją internetinio užsakymo metu“.

Planuojant kelionę su kūdikiu, svetainėje pasirodo iššokantis pranešimas, nurodantis, kad už skrydį į vieną pusę, kurio metu kūdikis skrenda sėdėdamas ant suaugusiojo kelių, taikomas 25 eurų mokestis (arba ekvivalentas vietine valiuta).  Jei kūdikis skraidinamas automobilinėje kėdutėje, už tai mokama atskirai.

Izraelio oro uosto administracija CNN patvirtino, kad šis incidentas įvyko, ir pareiškime teigė:

„Pora ir kūdikis su Belgijos pasais atvyko į skrydį 1-ajame terminale, tačiau neturėjo bilieto kūdikiui. Pora į skrydį taip pat atvyko pavėlavusi, kai registracija į skrydį jau buvo uždaryta.

Pora paliko kūdikio kėdutę su kūdikiu ir bėgo link 1-ojo terminalo saugumo patikros, bandydami pasiekti įlaipinimo vartus.“

Izraelio policijos atstovas CNN telefonu sakė, kad policijai atvykus į įvykio vietą, situacija jau buvo išspręsta. Jis sakė: „Kūdikis buvo su tėvais ir tolesnis tyrimas nėra atliekamas“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer