Buvusi Zobovo žmona prabilo apie sūnaus užpuolimą: „Jie spardė Luką ir tempė skandinti“

Žinia apie dingusį 15-metį Mykolą Davidonį sukrėtė visą Lietuvą. Ši istorija sujaudino ir buvusią garsią cirko artistę Agnę Lancevičę, kuriai praeityje teko išgyventi didelį skausmą, kai dingo jos sūnus Lukas.

Naujienų portalui tv3.lt cirko artistė Agnė atvirai prabilo apie patirtą skausmą ir tai, kaip sūnaus dingimas paveikė ją.

Šeštadienį Vilniuje dingęs penkiolikmetis Mykolas Davidonis vis dar nesurastas. Buvusi cirko artistė atviravo, kad jaunuolio istorija itin sukrėtė ir ją, nes kartą ir pačiai yra tekę ieškoti sūnaus Luko.

„Į šią istoriją sureagavau labai jautriai, nes panašioje situacijoje buvau atsidūrusi ir aš. Mano sūnui Lukui buvo tada 15 metų, o dabar jam – 23 metai. Tada Elektrėnuose gastroliavome su cirku ir vakare mano sūnus su dar vienu darbuotoju sugalvojo išeiti pasivaikščioti po Elektrėnus. Jie užkalbino mergaites, o tų mergaičių kažkokie 3 berniukai pradėjo spardyti Luką, o dar trys ar du – mūsų darbuotoją. Jie buvo bendraamžiai, ledo ritulininkai. Jie spardė Luką ir tempė skandinti, o darbuotojui pavyko ištrūkti ir jis pažadino visą cirką, puolėme visi ieškoti sūnaus“, – pradėdama pasakojimą sakė ji.

Moteris valandą laiko ieškojo savo sūnaus, o galiausiai jį rado sumuštą: „Radome jį visą kruviną. Kameros užfiksavo, kaip jį spardė. Esmė ta, kad ta valanda, per kurią mes ieškojome sūnaus, buvo kažkas kaip amžinybė. Lakstėme po tuos Elektrėnus kaip nenormalūs, klykėm. Aišku, kad viskas buvo ant karštų pėdsakų. Mūsų darbuotojui pavyko ištrūkti ir mus pažadinti, tuomet, matyt, jie išsigando ir metė mano vaiką, bėgo slėptis patys.“

Tęsdama jautrų pasakojimą, pašnekovė tikino, kad tikrą siaubą teko išgyventi ir ligoninėje. „Nesakau, kad mano vaikas buvo šventas. Jie gal ir buvo alaus išgėrę, bet ne tame esmė. Esmė tai – kokie žiaurūs yra žmonės, kokį skausmą jie atneša tėvams. Nesvarbu, kas ką pasakę, ar kieno panelę užkalbino. Daužyti, tempti į ežerą, skandinti…. Kameros užfiksavo, kaip pusę valandos trys asmenys spardė mano sūnų į galvą kojom.

Kas buvo skaudžiausia – konfliktas kilo Elektrėnų ligoninėje. Gydytoja pasakė, kad išgerti tai gudrus. Jam reikėjo siūti lūpą, galvą, veidą. Ligoninėje prasidėjo įžeidinėjimai gydytojų, policijos kratymai, narkotinių medžiagų paieškos. Aišku, kad viso to nerado“, – atskleidė ji.

Reaguodama į dabar Lietuvoje vykstančius įvykius, Agnė džiaugėsi, kad tiek daug žmonių jungiasi prie Mykolo paieškos: „Mykolo istorija labai užkabino. Fainai, kad žmonės taip ieško, jungiasi visi. Ką tai mamai tenka išgyventi – kažkoks košmaras. Kai mano sūnus atsirado, aš savaitę laiko beveik nieko valgyti negalėjau. Numečiau be proto daug kilogramų, likau skeletas. Iki šiol man likus trauma. Jeigu porą valandų negalima prisiskambinti kuriam vaikui – panika.“

Paklausta, kokios bausmės sulaukė jaunuoliai, kurie taip baisiai pasielgė su jos sūnumi, buvusi cirko artistė atskleidė, kad skriaudikams reikėjo sumokėti vos tūkstančio litų baudą.

„Tie vaikinai nesulaukė kažkokių didelių baudų, apart, tūkstančio litų. Nesuprantu, kodėl reikia taip elgtis. Kiek skausmo – mamai, artimiesiems. Galų gale mokyklos bendruomenei. Čia yra žiauru, kodėl žmonės nepamąsto… Aš seku šią istoriją… Yra žiauru. Nežinomybė – baisi.

Sunkiai renku žodžius, nes neduok Dieve… Net baisiausiam priešui to nelinkėčiau. Dar pačiame teisme sulaukėme patyčių iš vieno vyruko tėvo. Aš galėjau skųsti, ginčytis ką Trakų teisme nusprendė, bet jau nebenorėjau nieko. Tik kuo greičiau viską pamiršti, nes tai buvo it baisus košmariškas sapnas. Labai linkiu tai mamai, kad atsirastų vaikas ir tai liktų kaip baisus košmaras“, – teigė pašnekovė.

Baigdama pokalbį apie skaudžius išgyvenimus, Agnė viliasi, kad žmonės susimąstys, ką tėvams tenka iškęsti: „Vienintelis prašymas vaikams, paaugliams, kurie nori kažkam atkeršyti – pagalvokit apie tas mamas, tėčius, artimuosius… Kaip jie kenčia…“

Dingo šeštadienį 

Primename, kad Mykolas Davidonis dingo eidamas namo iš draugo gimtadienio. Aiškėja, kad vaikinas šeštadienį kiek po 16 val. išlipo Vilniaus centre netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje ir ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

Dar toliau, prie Žirmūnų tilto, kaip jau minėta, buvo aptikti vaikino daiktai. Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas – tikėtina, kad išsikrovė akumuliatorius.

Antradienį dingusio Mykolo Davidonio mama kreipėsi į gyventojus. Jautriame vaizdo įraše ji prašo visų galinčių padėti pagalbos. Pažymi, kad bet kokia turima informacija apie jos sūnų yra vertinga.

„Mieli Lietuvos gyventojai, esu Mykolo Davidonio mama. Pradžioje noriu jums visiems labai padėkoti, kad taip aktyviai įsijungiate į mūsų vaiko paiešką. Mes labai mylime savo vaiką. Be galo, be krašto. Mūsų šeimai jis yra pats svarbiausias asmuo, ir Mykolas puikiai tą žino.

Jei kažkas kažką matėte, ar panašų asmenį į Mykolą praeinant, važiuojant transportu ar kažkur, nufotografuokite, atsiųskite informaciją. Tikiuosi, kad mes jį rasime sveiką ir gyvą, Nenuleiskime rankų. Jei galvojate, kad turima informacija apie Mykolą yra verta pinigų, taip pat, prašau, informuokite mus.

Padėkite. Padėkite mums surasti savo vaiką“, – jautriame vaizdo įraše į gyventojus kreipėsi Mykolo mama Ieva Davidonienė.

Mykolo feisbuko paieškos grupė: https://www.facebook.com/groups/3291424797786668

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer