Birutė neslepia turinti du vyrus: mylimasis Audrius įsitikinęs, kad ji laukiasi nuo užsieniečio

Birutės vyras įsitikinęs, kad jo mylima moteris gyvena dvigubą gyvenimą. Aštuntą mėnesį nėščia esanti Birutė neslepia, kad vieną vyrą turi Lietuvoje, o kitą – Anglijoje. Moteris netrukus ruošiasi gimdyti, tačiau Audrius abejoja, kad jis yra biologinis vaikelio tėvas. Painia moters gyvenimo istorija laidos „TV Pagalba“ studijoje domėjosi Renata Šakalytė ir Edgaras Navickas.

Audriui moteris teigia, kad tėvas yra jis. Tačiau vyras labai nustebo – gimdyti ir auginti vaikelį Birutė ruošiasi Anglijoje su užsieniečiu. Jis pasakoja, kad su Birute pora jau yra metus laiko. Būtent jis priėmė Birutę gyventi savo namuose, kai ši su savo dukra grįžo iš Anglijos gyventi atgal į Lietuvą.

„Ji šimtu procentų garantuoja, kad vaikas yra mano. Ji man pasakė, kad galime daryti DNR, bet tu to vaiko nematysi“, – teigė Audrius.

Pasak Audriaus, įtarimų, jog vaikas gali būti ne jo, kilo dėl to, kad šiam išvykus į Švediją uždarbiauti Birutė susikrovė daiktus ir vėl išvyko atgal į Angliją. Audrių piktina ir tai, kad Anglijoje su buvusiu vyru Birutė vis dar yra oficialiai neišsiskyrusi.

Pati Birutė tvirtina, kad su buvusiu mylimuoju musulmonu dabar palaiko tik draugiškus santykius. Esą jis norėjo kurti šeimą, kurioje gyventų su keliomis žmonomis, tačiau ši griežtai atsisakė.

„Aš turiu pažįstamą, su kuriuo bendravau penkiolika metų, susirašinėjau. Aišku, iš seniau jis man gal jaučia tą meilę dar, bet jis žino, kad aš su kitu gyvenu, kad nuo kito laukiuosi ir panašiai. Audrius įsivaizdavo, kad kol aš buvau užsienyje, kad aš su kitu daviausi. Aš jam tiesiai šviesiai pasakiau, jei čia būtų ne tavo vaikas, aš dabar net nebūčiau grįžusi į Lietuvą ir net nebūčiau sakiusi, kad aš laukiuosi“, – Audriaus vaikelio tikina besilaukianti ji.

Birutės teigimu, ji jau ne sykį siūlė Audriui vykti gyventi į Angliją kartu su ja, tačiau vyriškis atsisako ir savo ateitį regi Lietuvoje. Šiuo metu jis yra susipykęs su savo tėvu, pas kurį seniau gyveno, todėl šiuo metu neturi nuolatinės gyvenamosios pastogės.

Birutė bijo, kad jeigu Audrius nesusiras nuolatinio būsto, ji gimus vaikeliui atsidurs krizių centre.

Visą pokalbį studijoje žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer