Skelbia naujausią žinią apie Mykolo paieškas: įsižiūrėkite į šias detales

15-metis Mykolas Davidonis iki šiol nerastas. Jo paieškoms socialiniame tinkle „Facebook“ sukurta speciali paieškos grupė „Mykolo paieška“.

Joje ketvirtadienio vakaro atnaujinta papildoma informacija apie Mykolą, kuri gali būti vertinga paieškų metu.

Skelbia naujas detales

Skelbiama, kad vaikino plaukai – garbanoti, šviesūs, dėvėjo juodus (tamsiai mėlynus) džinsus ir žaliai dryžuotą megztinį, avėjo mėlynus batus aukštesniu auliuku.

Rašoma, kad jis liekno kūno sudėjimo, sveria apie 60-70 kilogramų, o jo ūgis – 178 cm.

Savanorių prašoma su savimi turėti nuotraukas – jų gali prireikti tikrinant vietoves ir jose sutinkant gyvenamosios vietos neturinčių asmenų.

„Įvertinkite savo fizinį pasirengimą pasirenkant sudėtingesnius paieškos plotus. Pasirūpinkite pagalbinėmis priemonėmis, pavyzdžiui, šviesos šaltiniais, žiūronais.

Neikite vieni į atokesnes ir pavojingesnes vietoves. Aptikus identifikuojamus įkalčius jų šiukštu neliesti plikomis rankomis – pranešti koordinatoriams arba skambinti bendruoju pagalbos numeriu 112.

Turėkite su savimi vienkartines pirštines ir sandarius maišelius, jeigu gaunate patvirtinimą surinkti rastiems daiktams;

Aptikus ieškomą vaikiną pirmiausia skambinti 112, po to informuoti koordinatorius;

Įsivertinkite savo psichologinę būklę, kad jūsų įsitraukimas į paiešką nedarytų žalos jums patiems.

Koordinatoriai dirba pilnu tempu, nėra galimybės iškart atsakyti į visus iškilusius klausimus. Esant poreikiui informaciją priimame el.paštu mykolopaieska@gmail.com“

Paieška tęsis sutemus

Taip pat grupėje skelbiama, kad Mykolo paieškos tęsis ir sutemus. Skelbiama, kad paieškos bus vykdomos pagal apieškomą upės atkarpą įvairaus dydžio segmentais, kurių atstumai priklausys nuo sudėtingumo.

Segmentai parinkti taip, kad galėtumėte juos praeiti ir grįžti per kelias valandas, kad būtų kur pasistatyti automobilį, ar šalia būtų viešojo transporto stotelių.

Taip pat bus pasitelkiami ir sonarai. Jais bus tikrinama Neries krantinė Vilniuje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer