Danilovo atsakas Putinui: „Mes dar net nepradėjome!“

Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretorius Oleksijus Danilovas sako, kad iš Vakarų sąjungininkų gauti ginklai pakeitė karo kryptį ir panaikino Rusijos kariuomenės skaitinį pranašumą prieš Ukrainos ginkluotąsias pajėgas. Ukrainos pareigūnas taip pat pateikė atsaką Rusijos lyderiui Vladimirui Putinui, teigusiam, kad Rusija „nieko rimto dar nepradėjo“.

„Kiekybinis Rusijos kariuomenės pranašumas yra išlygintas Ukrainos raketų ir artilerijos taiklumo. Vakarų tiekiami ginklai Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms jau pakeitė karo kryptį. Ir mes dar net nepradėjome!“ – pirmadienį tviteryje rašė O. Danilovas.

 

 

Ukrainos pareigūno frazė yra aliuzija į Rusijos prezidento Vladimiro Putino žodžius. Praėjusią savaitę jis pareiškė, kad Rusija per savo „specialiąją operaciją“ Ukrainoje dar „apskritai dar nieko rimto nepradėjo“ Apie tai Kremliaus lyderis kalbėjo per susitikimą su Dūmos frakcijų vadovais.

„Šiandien girdime, kad jie nori mus nugalėti mūšio lauke. Ką aš galiu pasakyti – tegul jie pabando. Jau ne kartą girdėjome, kad Vakarai nori kovoti su mumis iki paskutinio ukrainiečio. Tai tragedija Ukrainos žmonėms, bet panašu, kad viskas krypsta būtent ten“, – cituojamas V. Putinas.

Režimo lyderis pareiškė, kad Rusija „apskritai dar nieko rimto nepradėjo“. Kartu jis pabrėžė, kad Maskva neatsisako taikos derybų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer