Didelė teisėsaugos operacija: sulaikyti politikės sūnūs, atliktos kratos

Per didelę policijos operaciją ketvirtadienį Jurbarke, Kaune bei Marijampolėje paimtas vienas kilogramas kokaino, sulaikyti du įtariamieji Jurbarko politikės sūnūs, skelbia Jurbarko naujienų portalas „Šviesa“.

Ikiteisminiame tyrime, kuris teisėsaugos pareigūnų jau buvo vykdomas ilgesnį laiko tarpą, vakar įvykdyta plataus masto operacija.

Skirtinguose miestuose – Jurbarke, Kaune bei Marijampolėje vykdytos kratos, jų metu rastas 1 kilogramas kokaino ir buvo sulaikyti du įtariamieji – 31-erių Rokas Venslauskas ir 25-erių Matas Venslauskas, kurie jau buvo žinomi teisėsaugos pareigūnams.

Abu vyrai yra 65-erių Vilmos Venslauskienės sūnūs. Moteris šiuo metu yra Jurbarko r. tarybos narė, socialdemokratų frakcijos narė. Politikė į tarybą buvo išrinkta 2019-aisiais, kaip Darbo partijos atstovė, vėliau iš šios partijos pasitraukė.

Jurbarke kratos vykdytos lapkričio 3 d., dalį pareigūnų veiksmų jurbarkiečiai galėjo matyti ir apleistuose pastatuose P. Paulaičio g.

Kratas vykdė apie 50 Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir „ARAS“ pareigūnų.

Šiandien Marijampolės apylinkės teismas dviem įtariamiesiems paskyrė kardomąsias priemones – R. Vensluskui skirtas suėmimas maksimaliam trijų mėnesių laikotarpiui, M. Venslauskui – dviejų mėnesių laikotarpiui.

Taip pat šiuo metu intensyviai atliekami visi būtini ikiteisminio tyrimo ir proceso veiksmai.

Ikiteisminį tyrimą atlieka Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Nomeda Urbonavičienė.

Artimiausiu metu planuojama pateikti ir daugiau informacijos bei vaizdinės medžiagos, susijusios su šiuo ikiteisminiu tyrimu.

R. Venslauskas buvo vienas iš teisiamųjų Kauno apygardos teisme nagrinėjamoje byloje dėl didelės vertės turto prievartavimo organizuotoje grupėje, vyras buvo nuteistas.

Pati politikė taip pat turėjusi reikalų su teisėsauga – Jurbarko rajono tarybos narė išgarsėjo tuo, jog buvo pašalinta iš tarybos dėl kilusio balsų pirkimo skandalo.

Tiesa, galiausiai Jurbarko rajono apylinkės teismas nustatė, jog nebuvo padaryta nusikalstama veika ir išteisino penkis byloje buvusius kaltinamuosius, o pati V. Venslauskienė teismo apklausta tik kaip liudininkė.

Anksčiau su teisėsauga reikalų turėjo ir jaunesnysis V. Venslauskienės sūnus – Matas, jis buvo nuteistas dėl viešosios tvarkos pažeidimo, o byla vyko dėl dviejų jaunuolių Jurbarke sumušimo, kaltinimai kartu su M. Venslausku buvo pareikšti ir dar trims asmenims.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer