Rusijoje madas diktuos Šiaurės Korėjos dizaineriai: domina drabužių ir avalynės importas

Iš Rusijos pasitraukus daugumai Vakarų drabužių ir avalynės gamintojų aktyviai ieškoma, kas galėtų juos pakeisti. Rusijos ambasada Šiaurės Korėjoje paskelbė, kad yra suinteresuota šios produkcijos importu iš šalies.

Ambasados pranešime teigiama, kad importas būtų vykdomas atitinkamai Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos rezoliucijoms, kuriose numatytas dalinis ekonominio bendradarbiavimo su Šiaurės Korėja ribojimas.

„Rusijos Federacija yra gana suinteresuota įsigyti produkcijos iš Šiaurės Korėjos, įskaitant siuvimo gaminius, avalynę ir panašiai. Mūsų šalis turi tam atitinkamai galimybes ir poreikį“, – cituojamas pranešima „Kommersant“.

Rusijos ambasada pažymi, kad jei prekyba ir vyks, tai „griežtai laikantis paskelbtų JT Saugumo Tarybos rezoliucijų“.

2019-aisiais Rusija ir Kinija siūlė JT susilpninti sankcijas Šiaurės Korėjai dėl šios branduolinės programos vystymo. Tuomet buvo siūloma atsisakyti sankcijų geležinkelių ir kelių statybų bendradarbiavimo klausimais.

2022-aisiais Šiaurės Korėja suaktyvino savo agresyvią retoriką kaimyninių provakarietiškų šalių atžvilgiu, o spalio pabaigoje ir lapkričio pradžioje paleido dešimtis įvairaus nuotolio raketų įvairiomis kryptimis, kurios žalos nepadarė.

Vakarų ir kaimyninės Azijos šalys, tokios kaip Pietų Korėja ar Japonija, pasmerkė tokį Pchenjano elgesį ir pažadėjo griežtinti sankcijas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer