Dingusio 15-mečio tėtis siunčia svarbų prašymą: prisidėti gali visi

15-mečio Mykolo Davidonio dingimas apipintas mįslėmis. Iki šiol nėra aišku, kur vasario 4-ąją dingo jaunas vilnietis.

Šiandien, vasario 6-ąją, vaikino paieškos tęsiamos, o specialiai paieškoms „Mykolo paieška“ sukurtoje grupėje, jo tėtis Mindaugas Davidonis paskelbė, kad visi neabejingi žmonės yra kviečiami ir toliau ieškoti dingusio sūnaus.

Viešame kvietime M.Davidonis, dingusio berniuko tėtis, rašo:

„Sveiki visi, galintys prisidėti prie paieškų. Nors PGT (priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba – aut.past.) nusiuntė valtis, prasmė tikrinti ir einant krantu, lieka. Teritorija didelė ir nuo kranto gali matytis kitaip nei nuo vandens.

Planuojame nuo 13 valandos rinktis prie „Depo“ ir, priklausomai nuo žmonių kiekio, pasiskirstyti komandomis į skirtingas puses nuo Gariūnų tilto.“

Dingo eidamas iš gimtadienio 

Primename, kad vaikinas dingo eidamas namo iš draugo gimtadienio. Aiškėja, kad vaikinas vakar kiek po 16-tos išlipo Vilniaus centre netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje ir ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

Dar toliau, prie Žirmūnų tilto, buvo aptikti vaikino daiktai. Po aštuonioliktos valandos dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie devintą vakarą jo telefonas jau buvo išjungtas – galbūt išsikrovė akumuliatorius.

Dėl pradingusio sūnaus tėvai kreipėsi pagalbos per socialinius tinklus – į paiešką sukilo labai daug žmonių. Paieška vyksta kone visame Vilniuje.

Radus daiktų prie upės buvo iškviesti ir ugniagesiai gelbėtojai, narai su valtimi apieškojo pakrantes, atvyko policija. Ieškoti paauglio padėjo net viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Iki  tamsos paauglio rasti, deja, nepavyko.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer