Policija nusipirko naujų automobilių: į gatves išriedės 12 prabangių BMW

Rengiantis liepos 11–12 dienomis Lietuvoje vyksiančiam NATO šalių vadovų susitikimui, Policijos departamentas įsigijo 12 transporto priemonių, pirmadienį pranešė Vidaus reikalų ministerija.

„NATO viršūnių susitikimas – ypatingo saugumo reikalaujantis renginys, tiesiogiai susijęs su Lietuvos reputacija ir reprezentavimu. Todėl saugumo reikalavimams skiriamas aukščiausias dėmesys, o transporto priemonių techninė būklė turi būti nepriekaištinga ir patikima“, – kalbėjo vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Renginio metu Lietuvos policija užtikrins oficialių svečių kortežų palydą, sklandų nestabdomą judėjimą keliuose ir jų saugumą.

Policija viešojo pirkimo būdu įsigijo 12 transporto priemonių „BMW 530d xDrive” už 666,6 tūkstančius eurų su PVM.

Anot ministerijos, tai nėra vienkartinė investicija – po renginio transporto priemonės ir toliau bus naudojamos policijos veikloje.

Vienas iš Lietuvos kelių policijos tarnybos uždavinių yra vadovybės, oficialių Lietuvos svečių, oficialių delegacijų lydėjimas, kasdienė prezidento palyda, taip pat stambių krovinių palyda, eismo priežiūra ir viešosios tvarkos palaikymas Lietuvos keliuose masinių renginių metu. Naujai įsigyti automobiliai bus naudojami šioms funkcijoms įgyvendinti.

Šiuo metu Lietuvos policijos automobilių parką sudaro 1700 transporto priemonių.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer